2015 Vestiyer Modelleri

Eviniz için önemli bir mobilya gereksimini olan vestiyer modelleri farklı renk ve tasarımlar ile mağazalarda satışa sunulmaktadır. Vestiyer fiyatları modelin markasına ve kalitesine göre farklı fiyat aralıkları ile satışa sunuluyor. Genellikle eve girişte kapının hemen yanında bulunan vestiyer modelleri hemen göze çarpan eşymızdır. Bu yüzden vestiyer modeli seçiminize dikkat etmelisiniz.
Vestiyerler genelde duvara monteli oluyor, sağlam bir ağaçtan yapılan ve güzel mobilya işçiliği olan bir vestiyer ömürlük kullanıma uygun oluyor. Vestiyerlerin renkleri çoğunlukla beyaz ve kahve tonlarının hakimiyetinde olmakla birlikte desenli daha genç tasarımlar da mevcut modeller arasında. Aynalı, sürgülü kapılı vestiyer modelleri de her sene olduğu gibi önümüzdeki sene de favorilerden biri, çünkü fonksiyon güncelliğini hiçbir zaman yitirmiyor.
henüz bir vestiyeriniz yoksa ve almayı düşünüyorsanız sizler için birbirinden son derece şık, havalı, gösterişli bir o kadar kullanışlı 2015 modern vestiyer modelleri ile ilgi görseller hazırladık.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir