Ahşap Mutfak Masası Modelleri

Modern mobilyalar trend olsa dahi ahşap masalar her daim evlerimizde yer alabiliyor. Ahşap mutfak masası modelleri de huzurla yemek yediğimiz klasik parçalardan biridir. Klasik görünümleriyle mutfağınıza nostaljik bir hava katan ahşap masalar koyu renklerde olabileceği gibi artık açık renk tonlarını da beğeninize sunuyor. Ahşap mutfak masası modelleri 2015 yılına özel tasarımlarıyla beyaz ve pembe renk tonlarını buluşturarak sizlere renk cümbüşü yaşatacak.

Geçen zamanla birlikte mobilya ve dekorasyon anlamında yeniliklerle karşılaşmış olsak dahi ahşap mutfak masası modelleri hiçbir zaman trend olma özelliğini yitirmedi. Özel tasarımlarıyla pek çok marka koleksiyonlarında ahşap masalara sıklıkla yer veriyor. Birbirinden farklı tasarımlar görünümlerinin yanı sıra kullanımları açısından da çok beğenilmektedir. Her rengini bulabileceğiniz tasarılarda kahverengi ahşap mutfak masası modelleri her zaman ilk karşımıza çıkan modellerden oluyor. Ahşap malzemenin simgesi haline gelen kahverengi siyah ve beyaz olarak da tasarlanıyor ve mutfaklara renk katıyor.

Beyaz ahşap mutfak masası modelleri ise daha modern ve spor görünümüyle mutfaklarınıza İngiliz mutfağı görünümü kazandırıyor. Beyaz masalarla dekorasyon malzemeleri ve aksesuarları kombin edebilmeniz de daha kolay oluyor. Şimdilerde mobilyalarda koyu renkler trend olunca siyah ahşap mutfak masası modelleri de çok tutuldu. Siyah masalar daha klasik ve ağır görüntüsüyle mutfaklarınızın havasını değiştiriyor. Hem yemek için kullandığınız hem de mutfağınızın dekorasyonuna bir şıklık katmak için seçtiğiniz ahşap mutfak masası modelleri renklerinin yanında biçimleriyle de sınıflandırılıyor. En kullanışlı olanlar genellikle dikdörtgen ya da kare mutfak masaları oluyor ve açılıp kapanabilme özellikleri sayesinde daha az yer kaplıyorlar. Gerektiğinde açarak büyütebileceğiniz ahşap kare mutfak masası modelleri ile misafirlerinizi de ağırlayabilirsiniz.

Mutfak masası seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri alanın boyutu olacaktır. Küçük bir mutfağınız varsa açılıp kapanabilen ahşap mutfak masası modelleri seçebilirsiniz. Kapalı haldeyken daha az yer kaplayan masalarınız ergonomik boyutuyla mutfağınızda minimum oranda yer kaplar. Daha büyük ve şık masalar seçecekseniz ahşap dikdörtgen mutfak masası modelleri seçebilirsiniz. Bu modeller daha şık görünür ve dekorasyonunuzu da tamamlar.

ahsap-mutfak-masa-modelleri (3)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir