Aldora Yeni Sezon Yemek Odası Modelleri

Neşeli ve spor mobilyaların adresi olan Aldora yemek odası modelleri ile tarzını konuşturuyor. Cıvıl cıvıl renkleri ve modern detaylarıyla hayranlık kazanan modellerin kullanışlı ve konforlu olması da önemli bir artı oluyor. 2015 aldora yemek odası modelleri ile ilgili hazırladığımız bu yazıda en özel ve kullanışlı modelleri sizlerin beğenisine sunarak karar vermenizde yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Aldora yemek odası modelleri 2015 yılının en sevimli ve modern koleksiyonlarından biridir desek abartmış olmayız. Zarif işlemelerin yanı sıra spor çizgileriyle de enerjik ruhlara hitap eden modellerin en sevilenlerinden biri arya tasarımı oluyor. Aldora arya yemek odası modelleri beyaz ve pudra pembe arasındaki o müthiş uyumu yakalayarak zarif mobilyalarına yansıtmış. Pembe sandalyelerle beyaz masanın uyumu oldukça enerjik ve bir o kadar da romantik. Aldora mira yemek odası modelleri ise daha çok sonbahar mevsiminden esintiler sunuyor.

Sütlü kahve ile kırık beyazı birlikte sunan bu koleksiyon 5 ayrı parçadan oluşuyor. En önemli parça ise takımın ruhunu yansıtan büfe ve ayna oluyor. Tüm tasarımları ve özel parçalarıyla akıllara kazınan aldora yemek odası modelleri klasik takımlara da yer vermiş. Klasikliği şık bir biçimde yansıtan optimus takımlar hem renkleriyle hem de biçimleriyle iddialı bir görüntüye sahip. Kahverenginin tonlarının profesyonel bir biçimde kullanılmasıyla ortaya çıkan aldora optimus yemek odası modelleri enine çizgilerle süslenmiş. Dar uzun bir ayna, şık bir büfe, az yer kaplayan bir gümüşlük ve klasik bir yemek masasıyla tamamlanan takımın rengi birçok parçayla da uyumlu. Birbirinden kullanışlı parçaların bir araya getirilmesiyle oluşturulan aldora yemek odası modelleri şimdi çok daha modern ve şık.

Yeni tasarımlar arasında sıra dışı renk ve çizgilere da rastlayabilirsiniz. Tüm bu detayları bir arada bulunduran aldora duru yemek odası modelleri gri, kahverengi ve turuncu rengin birleşmesinden oluşmuş. Sıra dışı ve bir o kadar da şık olan bu model az yer kaplaması nedeniyle de tercih edilebilir. Aldora yemek odası modelleri gösterişli ya da sade olabilecek pek çok tasarımla evinizin her bölümüne yakışabilecek alternatiflerle sizleri mutlu edecek. İşte bu  özel tasarımlardan birkaçı…

aldora-yemek-odasi-modelleri-2015 (7)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir