Bebek Yorgan Modelleri 2015

Bebeklerin huzurlu ve sağlıklı bir uyku uyumasında bebek yorganı modelleri de oldukça etkilidir. Yumuşacık dokusu ve sevimli renk tonlarıyla ilginizi çekecek yorganlar desenleriyle de beğeninizi kazanacak. Renkli bebek yorganı modelleri kız ve erkek bebekler için hazırlanan özel renk tonlarıyla sizlere onlarca seçenek sunuyor.

Bebeklerinizin mışıl mışıl uyuyacağı bir alan elde etmek için öncelikle yatak yorgan ve yastık seçimine dikkat etmelisiniz. Birçok ev tekstil markasının koleksiyonlarında yer verdiği bebek yorganı modelleri farklı materyaller kullanılarak hazırlanıyor. Kaz tüyü ya da organik pamuklardan hazırlanan modellerin daha rahat ve sağlıklı olduğu biliniyor. Her markada bulamayacağınız organik bebek yorganı modelleri doğal pamuk liflerinden hazırlanıyor ve sağlıklı bir ortam elde etmenizi sağlıyor. Ancak yumuşaklık ve rahatlık açısından kaz tüyünün daha çok kullanıldığını söylemek mümkün.

Daha kabarık ve yumuşak olan kaz tüyü bebek yorganı modelleri ile bebekleriniz derin bir uyku uyuyacak. Zevkli anneler bebeklerinin rahatı ve sağlığı kadar odanın dekorasyonuna da büyük önem verirler. Bu nedenle onlar için yorganların renk ve desenleri de büyük bir önem taşır. Kızlar için tasarlanan cicili bicili pembe bebek yorganı modelleri sevimli rengiyle bebek odasına neşe saçacak. Erkek çocuklarınız ise mavi renk tonlarının verdiği huzurla uykuya dalacak. Gerek sade gerekse desenli olarak karşımıza çıkabilen mavi bebek yorganı modelleri daha çok düz renk olarak kullanılıyor. Böylece bebek odasındaki diğer parçalarla daha kolay kombin edilebiliyor.

Bebek yorganı modelleri sade renklerin dışında desenli olarak tasarlanabilir. Son zamanlarda en çok kullanılan desenler örümcek adam, bebek ve barbie bebek oluyor. Zevkli anneler bebekleri için yorgan seçerken dokusuna da çok önem veriyor. Bebeklerin teniyle doğrudan temas halinde olması yorgan seçiminde daha dikkatli olmanızı gerektiriyor. Bu nedenle sizlere pamuk bebek yorgan modelleri seçmenizi önerebiliriz. Bu modeller daha sağlıklıdır ve bebeğinizin cildinin tahriş olmasına sebebiyet vermez. Bebek yorganı modelleri arasında seçim yaparken hem desenlerine hem de kullanılan malzemeye dikkat ederseniz bebek odanızın dekorasyonunu ve bebeğinizin rahatlığı aynı anda sağlamış olacaksınız.

bebek-yorgan-modelleri (1)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir