Doğtaş Genç Odası 2014

dogtas-genc-odasi (1)

Çocukluk dönemini atlatan bireyler kendilerine çocukluğu hatırlatacak her türlü eşyadan vazgeçerler. Buna odalarında ki çocuk odası takımı da dâhildir. İşte kendilerine çocukluk dönemini hatırlatmayacak olan genç odası takımlarına yönelirler. Doğtaş Mobilya da gençlere bu konuda faklı bir çok seçenek sunmakta onlara birbirinden şık ve kullanışlı genç odaları üretmektedir.

Odalarında kendi çizgilerini yakalamaya çalışan gençler genç oda takımlarında kendilerini en iyi hissettirecek olan güzel ve şık bir genç odası almak isterler. Bu konuda birbirinden farklı onlarca modeli ile sizlere hizmet veren Doğtaş aradıklarınızı bulabileceğiniz genç odaları üretmekte ve sizlere sunmaktadır.

Arte Yeni Nesil Odası, Cool Yeni Nesil Odası, Exclusive Yeni Nesil Odası, Korsan Yeni Nesil Odası, Miss Yeni Nesil Odası, Pasifica Yeni Nesil Odası, Rock Yeni Nesil Odası, Secret Garden Yeni Nesil Odası, Smart Yeni Nesil Odası, Spirit Mavi Yeni Nesil Odası, Speedo Yeni Nesil Odası gibi birbirinden farklı genç odalarını sizlerin beğenisine sunmaktadır. Kullanışlı ve şık bir görünüme sahip olması ayrı bir avantajdır.

dogtas-genc-odasi (7)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir