Duvara Monte Masa Örnekleri

Metrekaresi gittikçe küçülen evler mobilya seçiminde de artık işlevselliğe daha fazla önem verilmesini şart hale getiriyor. Yaşam alanlarının darlığı mutlaka gerekli olan mobilyalar üzerinde bazı değişiklikler yapılmasını gerektiriyor. Gerekli olan mobilyaların başında ise kuşkusuz mutfak masaları geliyor. Aile ve dost sohbetlerinin en önemli tanığı olan bu ürünün kalabalık sofraların alt zeminin oluşturduğu zamanlar biraz geride kaldı. Artık kısa bir kahvaltı ya da kahve molasının durağı olan mutfak masaları hız çağının temposuna göre üretiliyor.

Küçük mutfakların en büyük kurtarıcısı ise duvara monte mutfak masası modelleri. Bu masalar mutfak dolaplarında kullanılan malzemeden yapılabileceği gibi farklı malzemelerden de imal edilebilmektedir. Bu yüzden masanızı tanıdığınız bir mobilyacıya mutfak dolaplarından bağımsız olarak da yaptırabilirsiniz.

Mutfak dekorasyonuna dair en yaratıcı ve pratik çözümlerden biri olan duvara ya da tezgaha monte mutfak masaları yapı marketlerin mağazalarında ya da online sitelerinde de bulunabiliyor. Yüksekliğini istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz monteli masalarda sandalye yerine tabure kullanarak mutfaklarınıza modern bir hava da verebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir