En Yeni İç mimari dekorasyon örnekleri

FAVORİ objem

Mücevher tasarımcısı Meltem Tahrancı Ulus’taki evinde en sevdiği köşesini anlatıyor.

Bu Köşe Çünkü… “Atölyeden dönüp eve içeri adım attığım anda yolun ve günün yorgunluğunu atıp rahatladığım yer burası. Bu kanepeye oturduğumda atölyeden getirdiğim işlerimi yapmaya koyulurum. Çoğunlukla tezgah başında çalışmayı sevdiğimden hesaplar, listeler, satış noktaları ile ilgili yapmam gereken işleri bu köşede yapmaya devam ederim.”

Favori Objem… “Sehpamın üzerinde duran fili çok seviyorum. Uğuruna gerçekten inanıyorum. Amsterdam havaalanından satın aldığım, Elephant Parade adıyla filleri koruma amaçlı dünya sanatçılarıyla işbirliği yapılarak sınırlı sayıda üretilen tasarımlardan biriydi. Mr.Tomato benim bayılarak aldığım bir aksesuar oldu gerçekten.”

Mevsime Göre… “Evimin dekorasyonunda mevsime göre ufak tefek değişiklikler yapabiliyorum. Şu an kanepelerimin üzerinde renkli yastıklarım var. Yazla birlikte evde uçuşan renkler neşeli bir görüntü oluştururken, sonbaharda daha çok güz renkleri ve dokusu hakim oluyor.”

Sade ve Yalın… “Salonun bu köşesini dekore ederken şömine olduğu için huzurlu vakit geçirebileceğimiz, ambiyansa uygun konforda bir orta sehpa ve kanepeler önceliğim oldu. Sade ve yalın çizgilerden oluşan parçalar seçtim. Ortamı renklendirmek için ise benim için hatırası olan objeler kullandım. Yine bu köşede AvustralyalI fotoğraf sanatçısı Peter Lik’in Havvai’de çektiği ve gördüğüm anda çok etkilendiğim bir deniz kıyısı görseli bulunuyor.”

RITZYINTERIOR DESIGN Çengeldere Cad. No:5 Beykoz – İstanbul 0216 479 24 27

GAGGENAU

KİM? Güral G + Plus NEREDE? Yetkili Güral Porselen satış noktalarında ve gural.com.tr’de satılıyor. NELER VAR? Sofra ve mutfak aksesuarları.

GÜRAL G + PLUS

Güral Porselen’in yeni markası, birbirinden zevkli ve renkli modelleriyle sofralarınıza ihtişam katıyor. Hazırlayan HANDE RAKICI

Farkı yaşamak için Gaggenau.

Görünüşte zıt olan öğeleri birleştirmek ustalaştığımız bir sanattır. Simgesel tasarımlarımız, taviz verilmeyen sadeliğiyle bile karşı konulmaz bir çekicilik yaymaktadu Yeni 200 serisi fırınlar buharlı fırın ve ısıtma çekmecesi buna dahildir. Gaggenau Antrasit, Metalik veya Gümüş renklerindeki çarpıcı kompozisyon, tüm ev tasarımlarını şık bir şekilde uyum göstermektedir. Ters kutuplarda olmanın ötesinde, doğallık ve sadelik mükemmel uyum içinde sunulmaktadır.

www.gaggenau.com veya 444 55 33 nolu çağrı merkezimizden bilgi edinebilirsiniz.

En Yeni İç mimari dekorasyon örnekleri

En Yeni İç mimari dekorasyon örnekleri

En Yeni İç mimari dekorasyon örnekleri

En Yeni İç mimari dekorasyon örnekleri

En Yeni İç mimari dekorasyon örnekleri

En Yeni İç mimari dekorasyon örnekleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir