Ev dekorasyon trendleri 2016

ZEVKLİ UYGULAMA

Lav markasının meşrubat için tasarladığı cam bardaklar içine sukulent düzenlemesi yapmak harika bir fikir olmuş.

PEMBE&KIRMIZI

Bu yaz cesur olun, güçlü tonları evinize uygulamaktan ve renkleri karıştırmaktan korkmayın. Pembe ve kırmızıyı bir arada kullanın

NEDEN SEVİYORUZ?

Evlerde uygulaması kolay olmayan ve cesaret edilemeyen renkler olduğu kesin. Artık yeni tasarımlar ve modern iç mekan uygulamaları sayesinde bu renklerin kullanımı da kolaylaşıyor. Bu renk tonlarının mekanlara kazandırdığı enerji, canlılık ve stil yeni trendler arasında. NASIL KULLANILMALI? Bu renkleri birlikte kullanırken hangi rengi ön plana çıkaracaksanız, mekanın aksesuarlarını diğer renkte seçin. Pembe bir kanepe tercih ettiyseniz kırmızı yastıklarla süsleyin; kırmızı bir aydınlatma kullanıyorsanız masa veya sehpayı pembe renkte seçin. İki rengi aynı mekanda büyük mobilyalarda tercih etmeyin.

lopigo; shopigo.net

STİL TÜYOLARI

HALİDE DİDEM KURT

Kuralcı bir yaklaşımda renk paletinde birbirine bu kadar yakın olan iki rengin birlikteliği pek kabul görmez. Ancak Luis Barragan evleri ve daha pek çok tekstil veya dekorasyon örneğinde gördüğümüz gibi kırmızı ve pembenin birlikte kullanımı çarpıcı, canlı bir etki yaratıyor. Bu iki rengin şahane birlikteliğini görmek için doğaya bakmak yeterli, kırmızı pembe şakayıklar ve menekşeler bize kolaylıkla ilham verebilir.

En İyi 10 u!

VlCOMAGISTRETTİ

Milano doğumlu Vico Magistretti, İtalyan tasarım dünyasının kurucu isimlerinden kabul ediliyor. Büyükbabası ve babası da mimar olan tasarımcı, aileden gelen bir yetenekle Milano Kraliyet Politeknik Mimarlık Fakültesi’nde eğitimi tamamlamış önemli bir isim. 1943’ler savaş döneminde İtalya’yı terk edip İsviçre’ye taşınan Magistretti, yurduna döndükten sonra ilk olarak mimar Paolo Chessa ile çalışmaya başlar. 1949-59yılları arasında Milano şehrinin yeniden yapılanması sırasında hazırladığı projeleri hayata geçen tasarımcının, mimari alanda da birçok çalışması var. Yaptığı eserler Avrupa, Amerika ve Japonya’daki en önemli uluslararası müzelerde halen sergilenmekte.
Dekorasyonda 2015 Renk Trendleri – Nevbahar Dekorasyonstil

Ev dekorasyon trendleri 2016

çok şık gri renk ev dekorasyon trendleri DekorBuketi Dekorasyonstil

Ev dekorasyon trendleri 2016

2016 Ev Dekorasyon Trendleri Seninleyiz Dekorasyonstil

Ev dekorasyon trendleri 2016

2015 Dekorasyon Trendleri Bilgi Hazinesi Dekorasyonstil

Ev dekorasyon trendleri 2016

Ev Dekorasyonu Önerileri, Trendleri ile Yeni Mobilyalar Dekorasyonstil

Ev dekorasyon trendleri 2016

uygun-fiyata-ev-dekorasyon-trendleri-2016–ev-dekorasyon-fikirleri-kendin-yap–7-mart-2016-pazartesi15378.jpg Dekorasyonstil

Ev dekorasyon trendleri 2016

Latest Comments
  1. konya dekorasyon 11 Nisan 2016

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir