Furla Aksesuarları

İlkbahar-Yaz kampanyasının da yüzü olan model İne Neefs ve Jordan Barrett bu sezon da İtalyan hikâyeyi hayata geçiriyor. Gençlikleri, parlak gülümsemeleri ve heyecanları, hayat dolu ve maceracı kişilikleri ile Lecce sokaklarını hızla turlarken Mario Testino da modellerin dinamik ve modern tarzlarını yakaladı.

Her bir kare huzuru ve İtalyan hayattarzını yansıtıyor, işte bu da Furla aksesuarlarını sunmak için en mükemmel senaryo… Furla bu kampanyasında, ilham kaynağı olan Neefs’i kırmızı bir Metropolis Bolero modeli ile görüntülüyor. Markanın ikonik çantasının bu versiyonu lazer işlemeler ve altın detaylardan oluşuyor. Aynı zamanda, renk blokları olan bowling çantası şeklindeki Furla Valentina ve yenilenmiş derisi ve gümüş renkleri ile Furla Stacy çanta da objektiflerde… Kampanya görsellerinde bu sezonun ‘it’ çantası olarakseçilen pony özellikli, daha kalın, daha sportifve günlük kullanıma uygun Furla Club çantası da dikkat çekiyor. Ayrıca Furla’da yine gözlükler ve takılar da göz alıcı. Her kadına hitap eden ürünleriye Furla’nın 2016 Sonbahar Kış koleksiyonunu keşfetmeye hazır mısınız?

Furla Aksesuarları_0.jpgFurla Aksesuarları_6.jpgFurla Aksesuarları_1.jpgFurla Aksesuarları_3.jpgFurla Aksesuarları_5.jpgFurla Aksesuarları_8.jpgFurla Aksesuarları_10.jpgFurla Aksesuarları_13.jpgFurla Aksesuarları_11.jpgFurla Aksesuarları_12.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir