Isı yalıtımı uygulamasının maliyeti ne kadar?

Isı yalıtımı uygulamasının maliyeti, bir binanın toplam inşaat maliyetinin sadece yüzde üçübeşi kadardır. Yalıtım sistemi, sağlanan tasarrufla birkaç yılda maliyetini karşılayıp, binanın ömrü boyunca tasarruf sağlamaya devam ediyor. Ayrıca binaların soğutma maliyeti, ısıtma maliyetine göre daha yüksek olduğundan, mantolamayı sadece ısınma amaçlı düşünmemek gerekir. Geliştirdiğimiz ısı yalıtımı sistemi ‘Kale Mantolama’ ile garanti altına aldığımız binalarda yaşayan tüketiciler, doğalgaz ve elektrik faturalarında yüzde 50’ye varan oranlarda tasarruf elde edebiliyor. ‘Kale Mantolama’ ile gerçekleştirdiğimiz yalıtım sistemini; 10 yıl ürün, iki yıl uygulama garantisi ile sunarak Türkiye’de bir ilke imza atan Kalekim olarak; tüketici ve sektör profesyonelleri için yenilikçi çözümler geliştirmeye devam ediyoruz. ‘EPS’ veTaşyünu’ ile sunduğumuz ‘Kale Mantolama’ sistemi, uygulama sonrası hatalı çizim, montaj ve işçilik nedeniyle meydana gelebilecek hasarlara karşı da güvence getiriyor. Her bir bileşeninin yüksek kalite standartlarında olması, ısı yalıtım sisteminin performasında başarı sağlıyor.”

Hijyenik özelliklerinden dolayı tercih ediliyor. Mermer ve beton görünümlü karolar daha çok banyolarda kullanılıyor, dış mekanlarda doğal taş görünümlü, bahçe ve teras gibi alanlarda ise ahşap görünümlü karolar tercih ediliyor. Ebatlar büyüdükçe kullanım alanlarının da genişlediğini unutmamak gerek.”

Kırmızı tuğla desenli duvar kağıdı, 54,90 TL, sadece enerji korunumu sağlanmaz, yapıların nemden, rüzgardan ve her türlü kötü hava koşullarından etkilenmesi engellenerek binalar daha uzun ömürlü oluyor. Su ve nemden etkilenmezlik, yanmazlık ve alev geçirmezlik, basınç ve çekme dayanımı, hafiflik, işlenebilirlik, uzun ömürlü olmak, haşere ve parazit barındırmamak ve ekonomik olmak, malzemeden beklenen diğer özellikler. Bunların bir arada

Abdeck marka bantlı maskeleme örtüsü. 17 TL, korunumu konularına hassasiyetle yaklaşılmasını gerekli kılıyor. inşaat sektörünün üreticileri olarak, cephelere mantolama yaptırarak üzerimize düşen sorumluluğun en azından küçük bir kısmını yerine getirmiş oluyoruz.

Isı yalıtımı uygulamasının maliyeti ne kadar_1.jpgIsı yalıtımı uygulamasının maliyeti ne kadar_27.jpgIsı yalıtımı uygulamasının maliyeti ne kadar_19.jpgIsı yalıtımı uygulamasının maliyeti ne kadar_25.jpgIsı yalıtımı uygulamasının maliyeti ne kadar_2.jpgIsı yalıtımı uygulamasının maliyeti ne kadar_8.jpgIsı yalıtımı uygulamasının maliyeti ne kadar_24.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir