Kilim Genç Odası Modelleri

kilim-genc-odasi-modelleri (2)

Her çocuk ve her genç kendi odasının olmasını, istediği gibi rahat hareket alanı olsun ister. Ve pek tabi ki bu gençlerin en doğal hakkı diye düşünüyoruz. Böyle düşündüğümüz içinde siz gençlerin isteklerini göz önüne alarak zevkinize uygun tasarımlar yaptık.

Kilim mobilya gençlerin ruhuna inerek, genç düşünerek birbirinden şık tasarımlara imza attı. Gençlerin istedikleri odayı, hayallerindeki tasarımları gerçeğe dönüştürdü. Gençlerin özgürlükçü ruhuna hitap eden şık, renkli, sadeliği arayanlar için; sade, gösterişi sevenler için; gösterişli tasarımlar hazırladı. Ve böylece en çok arananlar arasına girmeyi başardı.

Kilim mobilya genç odası serisi içinde; Asos, Eko Sabrina, Form, Paris ve Venedik modelleri sadece bir kısmını oluşturmaktadır.

Kilim mobilya genç odası tasarımlarında gençlerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak detaylar düşünülmüştür. Geniş dolap hacimleri, kullanışlı şifonyerleri, kitaplıkları kısacası bir bütün olarak mobilyaları gençlerin beklentilerine cevap verecek kapasiteye sahip görünüyor. Çünkü Kilim mobilyanın ilkesi tamamen kusursuzluk ve müşterilerinin beklentilerine cevap verebilmektir.

kilim-genc-odasi-modelleri (11)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir