Lüx Yemek Odası Takımları 2015

Evimizin yemek odalarında en sıcak ortamlarla yaşadığımız arkadaşlarımız , akrabalarımızla , beraber tatlı hoş sohbetler içinde yemekler yediğimiz mekanlarımızdır. Yemek odalarımızın dekorasyonu da çok önemlidir. Genellikle salon bölümlerimizin bir kısmın yemek odası takımları için ayırırız. İşte bu yüzden salon dekorasyonu ile uyumu çok önemli bir detaydır.

Lüx yemek odası modellerinin birbirinden farklı tarz ve renk seçeneğini rahatça bulabilirsiniz. Mesela masa ve sandalye modellerinde ayak kısmı cam modeller şık bir lüx yemek odası modeli olarak karlımıza çıkıyor. Lüx yemek odası modellerin de gerçekten şıklığın sonu yok diyebiliriz. Yuvarlak masa modellerinden tutun da , farklı ve sıra dışı model tasarımlarının olduğunu hemen fark edeceksiniz.

Lüx yemek odası modellerinde göze çarpan bir detay masa ve sandalye modellerin de asimetrik kesimlerin bulunduğu tasarımlar çok göze çarpıyor. Lüx yemek odası modellerinde öne çıkan siyah_beyaz , beyaz-kırmızı , kahverengi ve tonları öne çıkan renkler arasında olmaktadır. Daha farklı renk seçeneklerin olduğu Lüx yemek odası modellerini de bulabilirsiniz.  Yemek odası bir evin olmazsa olmaz eşyalarındandır. Lüx yemek odası modellerinde masif ayaklı cam yemek odası modellerine rağbet çok fazla diyebiliriz.

Lüx yemek odası modellerini ünlü mobilya markaları arasında yer alan  Alfemo yemek odası takımları, bellona yemek odası takımları, istikbal yemek odası takımları, doğtaş yemek odası takımları, yataş yemek odası takımları, kilim yemek odası takımları tasarımlarında da rahatça bulabilirsiniz. Ayrıca lüks tarz klasik yemek odası modelleri de bir o kadar aranılan yemek odası tasarımları arasında olmaktadır. Ksacası seçim sizin ister modern görünümlü Lüx yemek odası modeli isterseniz klasik lüx yemek odası modelini seçmek size kalıyor. Evinizin dekorasyonuna uygun Lüx yemek odası tasarımında duavr renginize , salon koltuk takımlarınıza , halı ve perde renginize göre bir model seçmeniz çok önemlidir.

lux-yemek-odasi-takimlari (3)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir