Modern mutfak dekorasyonları

Büyük bakliyat kavanozlarını da yerleştirebileceğiniz biçimde tasarlanan geniş çekmecelerin yarı saydam kapakları mutfağınıza ferah bir görünüm kazandırabilir. Tezgah altı dolaplarını, hazır alacağınız ayraçlar ile istediğiniz boyutlara bölebilir ve farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Çekmece içine yerleştirilen sensörlü aydınlatmalar, sürgü açıldığında devreye girerek depolanan malzemeler için daha rahat bir kullanım olanağı sağlıyor.

Sık kullanmadığınız mutfak malzemelerinizi kapaklı üst raflarda saklamak onları toz ve kirden koruyacağı gibi, her zaman elin izin altında olmasını istediğiniz malzemeleriniz için yer açmanızı da sağlar. Dolap içine yerleştireceğiniz kutular ile pipet, karıştırıcılar gibi parti malzemelerini organize edin. Buzdolabına koymak istemediğiniz içeceklerinizi de özel şişe raflarında saklayın. Oda sıcaklığında saklamanız gereken içecekler, şaraplar ve gıda ürünleri için mutfaktaki en küçük köşeyi bile yeni nesil raylı sistemler ile kullanım alanına dönüştürmeniz mümkün. İşlevselliğin yanında estetik de sizin için önemliyse çekmece içi ayraçlarınızı, mutfağınızla aynı malzemeden seçebilir, uyumlu ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çekmece içi ayraçları sayesinde çatal, bıçak takımları düzenli ve estetik bir görünüme sahip olabilir. Küçük bir mutfağa sahipseniz kolay monte edilebilen metal çubuklar sayesinde duvarları da birer kullanım alanı haline getirebilirsiniz. Dolap kapağını açtığınızda sürgülü sistemi sayesinde dışarı çekilebilen raflar, ihtiyacınız olan mutfak eşyalarını ararken yaşanabilecek küçük kazaları ortadan kaldırıyor. Makinenizin yakınındaki çekmeceyi, tencere çekmecesi olarak değerlendirirseniz her yıkama sonrasında ağır parçaları mutfağın bir ucundan diğer ucuna taşıma zahmetinden kurtulmuş olursunuz.

Modern-mutfak-dekorasyonları-1.jpgModern-mutfak-dekorasyonları-3.jpgModern-mutfak-dekorasyonları-7.jpgmodern mutfak dekorasyonuKadıncax.net — 2014 Modern Mutfak Modelleriyılı mutfak masaları en yeni mutfak masası modelleri masa ...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir