Mondi genç odası modelleri

Mondi mobilya bu yıl en son trend genç odası modelleri ile sizleri mağazalarından beklemektedir.  Mondi Mobilya çok şık , kaliteli , konforlu , işlevsel ve eğlenceli modelleri ile çocuklarınızın  çok beğeneceği  genç odası tasarımları hazırlamış. Çocuklarınızın tüm ihtiyaç ve zevklerine cevap verecek renkli capcanlı fonksiyonel seçenekler sunan Mondi Mobilya genç odası takımlarını kesinlikle incelemenizi tavsiye ederiz.Mondi uygun fiyatlaır ve iste taksitli senekleri olarak bu şık odaları sizlere sunuyor.

Mondi genç odaları  kaliteli dayanıklı oluşları ile uzun yıllar kullanıma uygundur. Hem kız çocuklarına hem de erkek çocuklar için özel tasarımlarına hayran kalacaksınız. Özellikle gençlerimizin rahatlığı ön planda tutularak  hazırladığı  ile şık ve çeşitli modelleriyle çocuğunuz hayalini kurduğu genç odası modelini rahatça Mondi de bulacaktır. Mondi genç odası modelleri arasında  Pasifik , Punto , Kalyon , Novel , Smart ve Lazio genç odaları yer almaktadır.

Mondi genç odaları modern tasarımı ve işlevselliği birleştirerek hazırladığı tasarımlarında renkli ve modern hatlara sahip tasarımlardan oluşmaktadır.  Çocuğunuzun bir kardeşi varsa eğer Mondinin ranzalı genç odası modellerinden bir tanesini onlara seçebilirsiniz. Mondinin genç odaları konusunda kendi ispat etmiş belli başlı firmalar arasında yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Mondi, son yılın  en iyi genç odası konseptlerini hazırlamış koleksiyonunu mutlak görmelisiniz. Etkileyici , modern ve şık bir görünüm sunan Mondi genç odası modelleri evinizin dekorasyonuna uyumlu olmasından ayrı bir havayı yansıtacaktır.

Sizler de Mondi den yardım alarak çocuğunuza kusursuz bir genç odasını hazırlayabilirsiniz. Çünkü  hem şıklık hem de işlevsellik açısından sağladıkları avantajlarıyla size en iyi genç odasını hazırlama fırsatı sunuyor. Mondi genç odası modellerinde her yaştan gence hitap edecek modeller mevcuttu.r Genç odası modellerinde Mondi de sürgülü gardırop ya da 2 kapılı gardırop, çalışma masası, şifonyer, komodin, kitaplık ve ölçüye göre karyoladan oluşuyor. Mondi mobilya genç odası takımı fiyatlarına bakacak olursak ortalama 1500 tl den  3000 tl  kadar modeline göre değişiklik gösterebiliyor.

mondi-genc-odasi-modelleri (3)

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir