Panello Yemek Odası Takımları

Yemek odaları evlerimizde misafirlerimizle güzel vakit geçirip aynı zamanda yemeğimizi yiyebileceğimiz şık bir bölümdür. Birçok mobilya markası da bu alanları daha da güzelleştirmek adına bin bir çeşit seçenek sunabiliyor. Panello yemek odası modelleri de en güzel seçenekleriyle evlerinize konuk olacak. Klasik mobilya anlayışından biraz daha uzak, sıra dışı çizgileriyle dikkatlerinizi çekecek olan Panello yemek odası modelleri 2015 yılına özel tasarımlarıyla görücüye çıktı bile.

Günümüzde yemek odası denilince evlerin en gösterişli bölümleri akla geliyor. Bunun nedeni ışıltılı avizeler ve bol detaylı yemek odası takımları oluyor. Panello yemek odası modelleri de gösterişli parçaların bir araya gelmesiyle oluşmuş bir koleksiyon oldu. Bu sezon markanın spor çizgilere ağırlık verdiği ilk gözlemlerimizden biri oldu.

Panello spor yemek odası modelleri ile ilgili en çok dikkatimizi çekenlerden biri de parçalı aynalar oldu. Dikdörtgen parça aynaların beyaz çerçeve detayları takımla son derece uyumlu görünüyor. Beyaz renge ağırlık veren 2015 Panello yemek odası modelleri kahverengiyi de kullanmış. Koleksiyonun en çok dikkat çeken modeli ise zikzaklı detayıyla omega yemek odası modeli oluyor.

Geometrik şekilli aynası, iç içe geçmiş ayaklardan oluşan iki renkli yemek masasıyla sıra dışı bir görüntüye sahip olan Panello renkli yemek odası modelleri daha çok beyaz detayların hakimiyetinde. Sıra dışı ve spor takımların dışında eski tarz klasik takımlara da rastlayacaksınız. Bunların başında ahşap detaylı Panello klasik yemek odası modelleri geliyor. Ceviz rengini andıran bu şık takımın içerisinde de yine beyaz renkle karşılaşacaksınız.

Bilindik renklerin dışına çıkmayı seven Panello yemek odası modelleri koleksiyonlarında da trend renklerle çalışmış. Bordo ve mürdüm renklerini kullanmayı seven markanın ev dekorasyonuna ne kadar hakim olduğu da gözlerden kaçmıyor. Gri ve sarı renklerle tasarlanan yemek odası modelleri Panello farklıyla karşınızda.

Sandalyelerde ve büfede sarı renk kullanılarak hareketlendirilen takımda zemin gri renkten oluşuyor. Renkleriyle iddialı bir tarza imza atan modelin görünümü ise eski tip mobilyaları andırıyor. Evinizde Panello şıklığı yaşamak istiyorsanız Panello yemek odası modelleri ile ilgili paylaşacağımız alternatiflere göz atabilirsiniz.

panello-yemek-odasi-modelleri (16)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir