Yeni Yılda Neler Moda Olacak

EKSTRA BALKABAĞI ASKINA!

Sonbaharın müjdeleyicisi efsane lezzet Pumpkin Spice Latte; sevenlerinidaha fazla bekletmiyor ve tüm sonbahardönemiboyunca Starbucks’larda yerini alıyor! Üstelik Pumpkin Spice Latte ilk kez Frappuccino olaraksoğukkahve tutkunlarıyla buluşuyor! Bu lezzeti kaçırmayın.

EĞLENCEYE YENİ SOLUK

Watergarden İstanbul, her anın tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir yaşam alanı sunuyor. Gündüz çocuklarınızla birlikte restoranların, eğlenceli oyun alanlarının ve macera parkının tadını çıkarırken, geceleri de Watergarden İstanbul’un renk cümbüşüyle şenlenen atmosferinde birbirinden farklı etkinliklere katılabilirsiniz.

TEMEKLER

Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’in içindeki Arts Restaurant, özel grup yemekleri için hazırladığı menüsü ve ödüllü şeflerin performansı ile misafirlere farklı bir lezzet deneyimi sunuyor. Gruplara özel bu lezzetli menüyü tatmak için siz de hemen yerinizi ayırtın!

PEYNİR SEVENLERE!

Kremsi dokusu ve oldukça güçlü bir tadı olan klasik Castello rokforpeynirine ekstra yağlı seçeneği ekleniyor. Castello rokfor peyniri; ekstra yağlı seçeneğiyle Maerocenter mağazalarında!

LEZZETLİ SU

Musluk suyunu filtreleme teknolojisinde devrimyaratan Brita, akıllısürahileriyle Türkiye’de. Brita, musluksuyunun tadını kötüleştiren klor ve kireç gibi maddeleri filtreleyerek, suyu daha lezzetlihâle getiriyor. Artık musluk suyunu nasıl içeceğiz diye endişelenmenize gerek kalmıyor!

Yeni Yılda Neler Moda Olacak _5.jpgYeni Yılda Neler Moda Olacak _6.jpgYeni Yılda Neler Moda Olacak _3.jpgYeni Yılda Neler Moda Olacak _1.jpgYeni Yılda Neler Moda Olacak _19.jpgYeni Yılda Neler Moda Olacak _13.jpgYeni Yılda Neler Moda Olacak _4.jpgYeni Yılda Neler Moda Olacak _16.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir