2016 İstikbal Mobilya Portmanto Modelleri ve Fiyatları

Şıklık ayrıntıda gizlidir.

 

Ayrıntıya önem veriyorsunuz. Sıradan değil size özel bir şey arıyorsunuz. Çok çeşit olsun, aralarından seçeyim istiyorsunuz. Belki modern akımlardan hoşlanıyorsunuz belki de klâsik seviyorsunuz. Zor beğeniyorum diye kendinizi suçlamayın. İstikbal’de aradığınızı bulacaksınız.

Bir eve girdiğinizde sizi ilk karşılayan portmantodur. İlk bakışta genel dekorasyon ve sizin tarzınız hakkında bilgi veren bir mobilya olduğu düşünüldüğünde bir portmantodan şıklık beklemek çok doğal bir istek olabilir. Bunun dışında çok gerekli bir eşya olmakla beraber günlük birçok aksesuarı ve giysiyi de bir araya topladığı içinde ev düzeni içinde önemlidir. Bu yüzden İstikbal mobilya şık, kullanışlı ve her ihtiyaca cevap verebilen portmanto tasarımlarına imza attı. 2016 koleksiyonu için hazırlanan portmanto tasarımları şimdiden sezonun en iyi mobilyaları arasına girdi.

Koleksiyonun içinde yer alan Eva, Capris, Almira, Tual, Carmen ve Vera model portmantolar herkesin zevkine ve beğenisine hitap edebiliyor. Görselliğin yanında kullanım amacına yönelik istekler doğrultusunda birçok alternatifi de değerlendirmek mümkün. Ayakkabı sayısı fazla olan evler için geniş ayakkabılıklar, çanta ve mont gibi eşyaları asmak için ayakkabılıktan ayrı olan bölümler, çekmeceli tasarımlar, küçük ya da daha büyük portmanto ebatları gibi birçok seçenek aile tercihine göre seçilebilir. Kapaklarında büyük aynalar bulunan portmanto modelleri en çok tercih edilen tasarımlar arasında. Hem ayna hem de dolap görevini gören bu portmantolar çok kullanışlı ve çok şık görümlere sahip modellerdir. Model seçme konusunda antre genişliğinin, kişi tercihi ve ihtiyacı etkilidir ancak, hangi İstikbal Mobilya’yi seçerseniz seçin bütün İstikbal portmantoları çok şık ve kullanışlı olacaktır.

 

caprice-portmanto

Caprice Portmanto – 1495 TL

 

eva-portmanto

Eva Portmanto – 989 TL

 

glory-portmanto

Glory Portmanto – 1525 TL

Country Tarzın En Çok Beğenileni..
Ürünlerimiz oldukça beğeni kazanan country tarzda tasarlanmış olup, beyaz ve ceviz renk kombinasyonuna sahiptir.
Şık ve fonksiyonel bir tasarıma sahip olan Glory Portmanto kapak iç kısmında 7 adet raf kullanılmış olup, ayakkabılarınızı yerleştireceğiniz geniş bir alan bulunmaktadır.
Askılık kısmında 2 adet çekmeceli alan ve 2 adet raf bölümü yer almaktadır.
Glory Portmanto dolap ünitesi mekâna göre ister sağına, istenilirse soluna monte edilebilmektedir.

 

perla-portmanto

Perla Portmanto – 1638 TL

 

tual-portmanto

Tual Portmanto – 1885 TL

 

vesta-portmanto

Vesta Portmanto – 973 TL

 

zenit-portmanto

Zenit Portmanto – 1296 TL

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir