2016 İstikbal Mobilya Therapedic Modelleri ve Fiyatları

Amerikan konforu yatak odanızda!

İstikbal THERAPEDIC Lisanslı yatakları ile Amerikan konforunu yatak odalarınıza getiriyor.

İstikbal’den THERAPEDIC LİSANSI ile Türkiye’de satışa sunulacak AGILITY, BACKSENSE yataklar size eşsiz bir konfor ve rahatlık sunarak yeni güne dinlenmiş ve pozitif uyanmanızı sağlayacaktır.

HourGlass sünger ve micropocket yay sistemi ile desteklenen Therapedic serisi yataklarla Amerikan konforu yatak odalarınızda…

Uykuda ihtiyacınız olan tam destek Therapedic Serisi yataklarda.

Uyku esnasında bel ve sırt destek sistemi, konforlu ve sağlıklı bir gece için önemli bir ihtiyaçtır. Therapedic Serisi için özel olarak üretilen HourGlass teknolojisi, içinde bulunan özel dolgu malzemeleri sayesinde, tüm gece boyunca %18 omuz ve kalça, %13 bel bölgenizi destekliyor, güne rahatlamış ve dinlenmis uyanmanıza destek sağlıyor.

 

agility-yatak

Agility Yatak

Agility yatak, uyku boyunca vücudunuzu her noktadan sağlıklı bir şekilde desteklediği için sadece gece uykunuzu değil tüm gününüzü etkiliyor!

 

therapedic-agility-page

Konforlu bir uykunun etkisi tüm gün sürer.

Agility yatak, uyku boyunca vücudunuzu her noktadan sağlıklı bir şekilde desteklediği için sadece gece uykunuzu değil tüm gününüzü etkiliyor!
Agility’de bulunan Hour Glass teknolojisi, tüm gece boyunca %18 omuz ve kalça, %13 bel bölgenizi destekliyor. Böylece, yatağa uzandığınız an, vücudunuzun her yanını saran Hour Glass teknolojisi, %100 konforla eşsiz bir uyku deneyimi sağlıyor. Torba yay teknolojisine ilave olarak kullanılan Micropocket yay konfor artırıcı yapısı ile ekstra destek ve konfor sunuyor. Agility yatağın ekstra dolgu malzemeleri ve kenar destek süngerleri sayesinde rahat bir uyku sizleri bekliyor.
Ekstra konfor sunan pedi, tercihe göre çıkartılabiliyor. Yatak kenarlarında bulunan tay tüyü kumaşı ve deri kulpları ile tasarımı öne çıkıyor.

 

backsense-yatak

Backsense Yatak

Therapedic serisinin Backsense yatağı fizik sağlığınız düşünülerek tasarlandığı için bedensel uyumlu, konforlu daha da önemlisi sağlıklı bir uyku sunuyor.

 

therapedic-backsense-page

Güzel sabahlar, sağlıklı uykuyla başlar.

Therapedic serisinin Backsense yatağı fizik sağlığınız düşünülerek tasarlandığı için bedensel uyumlu, konforlu daha da önemlisi sağlıklı bir uyku sunuyor.
Backsense’de bulunan Hour Glass teknolojisi, tüm gece boyunca %18 omuz ve kalça, %13 bel bölgenizi destekliyor. Çift katlı yay sistemiyle vücudunuzun ihtiyacı olan en uygun uyku ortamını oluşturuyor. Bu eşsiz uyku sayesinde, geceniz deliksiz bir uyku ile geçiyor. Backsense yatakta konforu HourGlass malzeme ve micropocket yay ile desteklenmiş sabit ped bulunmaktadır. SL kesintisiz yay sistemi ve özel kesim kenar destek süngerleri ile yataktaki konfor üst seviyeye çıkarılmıştır.
Konforunuz kadar gözünüze de hitap eden, yatak kenarlarında kullanılan tay tüyü kumaşı ve deri kulpları ise yatağa ayrı bir hava katıyor.

 

pure-touch-yatak

Pure Touch Yatak

Konforuna düşkün olanlara…

Therapedic Pure Touch yatağımızda 6 Spirli Bonel Yay Sistemi kullanılmış olup, bu özellik sayesinde uyku sırasında vücudun ihtiyaç duyduğu en uygun uyku ortamı oluşturulmaktadır.
Yatağımızın üzerinde yumuşak tuşeli örgü kumaş güncel trendlere uygun açık kahve tonlarında kullanılmıştır.
Yatağımızın yüksekliği 28 cm olup, 30 gün koşulsuz müşteri memnuniyeti kapsamındadır

 

Therapedic baza ile konfor ve şıklık bir arada!

 

boston-baza

Therapedic Boston Baza

Therapedic Boston Baza, deri şıklığı, baza ve başlık kenarlarında bulunan kabaraları ile yatak odanıza faklı bir hava katıyor. Şık olduğu kadar kullanım kolaylığı da sağlayan Therapedic Boston Baza, metal konstrüksiyonlu sistemi ve geniş sandık hacmiyle daha fazla eşyayı, daha rahat yüklemenize olanak tanıyor. Ayrıca, yerden yüksek ayaklarıyla kolay kullanım sunuyor.

 

boston-baslik

Boston Başlık

 

kansas-baza

Therapedic Kansas Baza

Therapedic Kansas Baza, deri görünümü ve başlığındaki kapitone detayları ile yatak odanıza benzersiz bir şıklık getiriyor. Metal konstrüksiyonlu uygulaması ve yandan açılabilir sistemi sayesinde iç hacmini daha verimli ve daha rahat kullanmanıza olanak sağlıyor.

 

kansas-baslik

Kansas Başlık

 

boston-berjer

Boston Berjer

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir