2016 İstikbal Mobilya Yataklar ve Fiyatları

Neden Türkiye’nin en iyi uykusu?

İyi bir uykunun sizin için anlamı ne? Belki yeni bir güne güzel başlamanın ilk şartı,  Belki de hayatın yoğun temposunda dimdik ayakta kalabilmenizi sağlayan güç. Ya da stresli bir iş gününün sonunda varılan en güzel sığınak.

İyi bir uykunun tarifi herkes için farklı, ama önemi herkes için aynı. İyi yaşamanın, huzurlu ve sağlıklı olmanın yolu, her şeyden önce iyi uyumaktan geçiyor. İyi bir uyku içinse her şeyden önce doğru yatağı seçmek gerekiyor.

Biz İstikbal’de iyi bir uykunun sizin için ne anlama geldiğini çok iyi biliyoruz. Sizin için sadece “yatak” üretmiyoruz, yaşam kalitenize katkıda bulunacak, size özel uyku ortamları sağlıyoruz.

Bunun için 53 yıllık geçmişimizin getirdiği uzmanlığı, birikim, teknoloji ve yatırımla birleştiriyoruz. En gelişmiş yay sistemlerini, sünger teknolojilerini kullanıyor, en kaliteli malzemeleri bir araya getiriyoruz. Kendi geliştirdiğimiz teknolojilerle herkese en iyi uykuyu sunan seçenekler üretiyoruz.

Biz İstikbal Mobilya’da her şeyden önce size iyi bir uyku, mutlu bir yaşam sunmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki “Türkiye’nin en iyi uykusu” olmanın tek yolu da bu.

 

active-life-gold-yatak

Active Life Gold Yatak

Özel 5 Bölgeli Yay Sistemi İle Vücudun Anatomic Yapısına Destek Sağlamaktadır. Sırt Ve Omuz Desteği- Bel Desteği-Basen Desteği-Diz Desteği-Ayak Ve Bilek Desteği. Özel 5 Bölgeli Süngeri Ortopedist Teknolojili Yumuşak Tuşeli Örgü Kumaşı İle Kas Ve İskelet Sistemine Destek Sağlamaktadır. Üstelik Tüm Bunların Yanında Altın Renginin Zerafeti, Zengin Ve Dolgun Görünümü İle Konforu Ön Planda Tutmaktadır.

5 BÖLGELİ POCKET YAY TEKNOLOJİSİ: Tek Tek Üretilen Yaylarının, Birbirine Bağlı Kumaş Torbalar İçine Yerleştirilmesi İle Oluşturulmuştur. Yaylar Birbirinden Bağımsız Hareket Eder Ve Üzerinde Oluşan Basınç Miktarına Göre Bireysel Tepki Verir.

5 BÖLGELİ ÖZEL SÜNGER: Sünger Yapısı İle Vücudu Her Noktadan Destekleyerek Basınç Ve Baskı Minimize Edilmiştir. Bu Özellik Sayesinde Uyurken Dönme İsteği En Aza İndirilir. Ağrıyan Kaslar Rahatlatılır

ORTHOPEDİST TEKNOLOJİLİ YATAK KUMAŞI: Yumuşak Tuşeli Özel Örgü Kumaşları Uyku Süresince Vücudumuzun Kas Ve İskelet Sisteminin Desteklenmesine Yardım Sağlar.

 

active-life-silver-yatak

Active Life Silver Yatak

Silver yatağımız bonel yayın konforu özel yumuşak tuşeli kumaşının yanı sıra ekstra konfor sağlayan pedi ile konforlu ve rahat bir uyku ortamı sunmaktadır.Bonel yay orta sertlikte yatak isteyenler için geliştirilmiştir. Dünya üzerinde yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Deforme olmadan kalitesini yıllarca korur. Helezonik yaylar, yüksek karbonlu çelik telden üretilir ve ısıl işlemle dayanıklılığı artırılır. Yatağın yapısı, yayların helis formunda çelik tellerle birbirine bağlanmasıyla oluşturulur.
Yumuşak tuşeli özel örgü kumaşları uyku süresince rahatlık ve konfor sunar.
Her metrekaresinde 248 adet yaydan oluşan yatağımız kullanıcısına en uygun ergonomiyi sunar.
Kenar destek süngerleri sayesinde yatağınızın uzun süre formunu koruması sağlanmıştır.
Üstelik yatak kenarlarında kullanılan tay tüyü kumaş yumuşak dokusunun yanı sıra gözünüze de hitap eder.
28 Cm Yüksekliğindeki Yatağımızın Ağırlığı 40 Kg’dır.(160X200 ebat baz alınmıştır.)

 

alize-yatak

Alize Yatak

Alize, semi ortopedik yapısı ve Bonel yay sistemiyle vücudunuzu, ekonomikliği ile içinizi rahatlatıyor.
Huzurlu bir uyku için… Alize
Özel örme kumaşı ve yatağın hava almasını sağlayan dekoratif hava kapsülleri, gece boyu huzurlu uyumanızı sağlıyor. Yatağın üzerindeki Thermofelt sert keçe, vücudunuzun ağırlığını tüm yüzeye eşit olarak dağıtıyor. Ekstra rahatlık sağlayan sünger ve elyaf birleşimi kapitone dolgu malzemesi, yatağın ömrünün uzun olmasını sağlıyor. Üstelik kullanılan elyaf ile sağlıklı ve güvenilir. Her şey huzurlu bir uyku için!

 

comfort-yatak

Comfort Yatak

Konfor ve ergonomiyi aynı yatakta arayanlar için İstikbal uzmanlığıyla geliştirilmiş, özel bir uyku teknolojisi.
Konfor ve ergonomi için… Comfort
Comfort, full ortopedik yapısı ve SL kesintisiz yay sistemi ile rahat ve kaliteli bir uyku ortamı sunuyor. Yüzeyindeki Thermofelt sert keçe sayesinde, vücut ağırlığını yatağın tüm yüzeyine eşit olarak dağıtıyor. Özel örgü kumaşla kaplı yumuşak pedi, ekstra konfor sağlıyor.
Alev almayı engelleyen ve kullanılan elyafı, yatağın ömrünü uzatan sünger plakası ile Comfort, size benzersiz bir uyku deneyimi yaşatmaya hazır.

 

easy-sleep-yatak

Easy Sleep

Tamamen teknolojik beyaz sünger yapısı, çıkarılabilir ve sağlıklı örme kumaştan üretilen kolay temizlenebilir kılıfı ile ekonomik ve pratik rahatlık arayanlar için.

 

iq-comfort-yatak

İQ Comfort Yatak

iQ Comfort Yatak içerisinde kullanılan kesintisiz SL yay ve özel micropocket yay sistemi sayesinde sıradan yataklara göre iki kat daha fazla yay ve daha fazla konfor sunar. Cooler kumaşı ile vücut ısısını absorbe ederek dengelenmesine yardımcı olur.

iQ Comfort Yataklar’da kalın ped katmanı içerisinde özel kesim sünger kullanılmıştır. Ayrıca yatak kenarlarında kullanılan kenar destek süngerleri sayesinde yatağınızın uzun süre formunu koruması sağlanmıştır.

Çektirme kenar modelli ve özel spacer malzemesi, iQ Comfort Yatak’ta hava sirkülasyonu sağlarken, içerisindeki 2 kat yay sayesinde çift kat yay konforu sunar.

Cooler teknolojisine sahip, yumuşak tuşeli örgü kumaşı ısı iletkenliği sayesinde iQ Comfort size dört mevsim ideal bir uyku sağlar.

 

iq-sleep-yatak

İQ Sleep Yatak

iQ Sleep Yataklar’da ultrasonic kenar ve spacer uygulama kullanılmıştır. Yatağın formunu uzun süre korumasını sağlayan detaylarıyla size daha rahat bir uyku vaad ediyor.

iQ Yataklar, Cooler Teknolojisi’ne sahip örgü kumaşlardan yapılmıştır. Bu kumaşlar, vücut ısısını daha iyi ileterek dört mevsim kolayca uykuya dalmanıza yardımcı olur. Çıkarılabilr ve yıkanabilir kılıfı ile de kullanım kolaylığı sağlar.

 

orgaflex-yatak

Orgaflex Yatak

İstikbal’in uykusunu doğal ve sağlıklı bir ortamda almak isteyenler için Orgatech teknolojisi ile geliştirdiği, benzersiz bir yatak.
Doğanın kucağında uyumak için… Orgaflex

Organik pamuk esaslı dış yüzey

Orgaflex’in tamamen doğal yöntemlerle yetiştirilen organik pamuk esaslı kumaşla kaplı dış yüzeyi, doğal ve sağlıklı bir uyku ortamı sunuyor.

Bonel yay sistemi

Orgaflex, yine İstikbal teknolojisi ile zel olarak geliştirilen 6 spirli bonel yay sistemi sayesinde omurga için ekstra rahatlık ve konforlu uyku ortamı sağlar.

 

positive-life-yatak

Positive Life Yatak

Ametist Therapy Teknolojisi ile geliştirilen Positive Life Yatak, içeriğindeki ametist taşları sayesinde günün tüm yorgunluğunu unutturur, sabaha dinlenmiş uyanmanızı sağlar.
Daha pozitif bir hayat için!
Ametist Therapy Teknolojisi ve 56 yıllık tecrübe ile geliştirilen Positive Life Yatak, kumaşındaki ametist taşları sayesinde sizi sabaha gülümseyerek uyandırıyor.
Bir tarafı sert, bir tarafı yumuşak özellikte olup istediğiniz konforda uyumanız için alternatif sunuyor.

 

prestij-yuvarlak-yatak

Prestij Yuvarlak Yatak

Yatak Genişliği : 220 cm Yatak Yüksekliği : 36 cm ‘dir
İstikbal’den şıklık ve zerafeti buluşturan bir yenilik; Prestij Yuvarlak Yatak ve Baza.
İstikbal’in özel tasarımı olan cibinlik, yatak örtüsü ve yatak başlığında kullanılan parlak taşlar ile bu kusursuz güzelliğe karşı koyamayacak en keyifli uykunun tadını çıkaracaksınız.

 

sleeplex-yatak

Sleeplex Yatak

Ortopedik yapısı ve SL kesintisiz yay sistemiyle Sleeplex, uyku konforuna ekonomik yoldan sahip olmak isteyenler için…
Akıllı, ekonomik bir yatak için… Sleeplex
Özel jakarlı kumaşı rahatlığınızı pekiştirirken, kapitoneli sünger ve elyaf katmanı ise yatağın ömrünün uzamasını sağlıyor. Yatağın üzerindeki Thermofelt sert keçe, vücudun ağırlığının tüm yüzeye eşit olarak dağıtıyor, rahat ve dengeli bir uyku ortamı yaratıyor.

 

sleepwell-energy-yatak

Sleepweel Energy Yatak

Gün içinde zamanla yarışır halde işlerimizi yetiştirmeye çalışırken çok yoruluyoruz. Akşam eve geldiğimizde ise neredeyse tüm enerjimizi kaybetmiş oluyoruz. İstikbal’in gün boyu kaybedilen enerjinin geri kazanılmasına yardımcı olan Quantech Sleep Teknolojisi ile üretilen kumaşları ve Viscojel Teknolojisi ile artık tüm bu sorunlar geride kalıyor. En iyi uykuya ulaşmak için üretilen İstikbal Sleepwell Energy Yatak, size yeni güne enerjik uyanmanız için gerekli olan konforu sunuyor.

Özellik: Gün boyu kaybedilen enerjiyi geri kazanmak ve yeni güne tam enerjiyle uyanmak için en iyi uyku ortamını sunar. Bir tarafı sert diğer tarafı yumuşak yapısıyla iki farklı konfor seçeneği sağlar. Çıkarılabilen pedi konfor tercihine göre yatağın her iki tarafında da rahatlıkla kullanılabilir.

Kumaş Teknolojisi: İstikbal’in özel olarak geliştirdiği Quantech Sleep Teknolojisi gün içinde kaybedilen enerjinin uyku sırasında geri kazanılmasına yardımcı olur. Vücut sıcaklığını uyku boyunca dengede tutmaya yardımcı olarak dört mevsim konforlu bir uyku sunar. Su itici özelliğinin yanı sıra kötü kokuları engelleme özelliklerine de sahiptir.

Konfor: İç malzemesindeki Viscojel teknolojili süngeri ve havuzlamalı SL yay sistemi sayesinde konforlu ve rahat bir uyku ortamı sunar. Omurgaya tam destek sağlayarak en uygun pozisyonu oluşturur ve yataktan dinlenmiş olarak uyanılmasını sağlar.

Quantech Sleep teknolojili yatak pedi çıkarılabilir ve çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliktedir.

 

sleep-yatak

Sleep Yatak

Güne enerjik başlamanın sırrı, daha geç kalkmak ya da erken uyumak değildir. Önemli olan; seçtiğiniz yatağın kumaşı, yayı, süngeri, dokusu ve omurganızla olan uyumudur. Sleep Yatak, her sabah güne dinlenmiş ve enerji dolu uyanmanıza yardımcı olur.

Sleep yatak, kenarlarında kullanılan özel Spacer malzeme ile ekstra hava geçirgenliğine sahiptir. Üstelik içinde bulunan 6 Spirli Bonel Yay teknolojisi ile uyku sırasında omurganıza destek sağlıyor. Sleep yatak ile uyku esnasında vücudunuzun dinlenmesine ve yenilenmesine yardımcı oluyor. Sleep Yatak ile her sabah kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

 

sl-optimal-yatak

SL Optimal Yatak

Ultra ortopedik yapısı ve SL kesintisiz yay sistemi sayesinde uyku konforu arayanlar için mükemmel bir yatak.
Vücudunuza tam destek için… SL Optimal
Özel örgü kumaşı, rahatlığının en önemli sebeplerinden biri. Yatağın üzerindeki Thermofelt sert keçe, ağırlığın tüm yüzeye eşit olarak dağıtılmasını sağlıyor. Kullanılan elyafı sayesinde rahat ve güvenilir bir uyku sunuyor. Deformasyona karşı özel ısı işlemi uygulanmış yay karkası ve konforu artıran sünger plakası, aynı zamanda yatağın ömrünü de uzatıyor.

 

strees-free-yatak

Strees Free Yatak

İstikbal’in geliştirdiği Stress Therapy teknolojisiyle üretilen Stress Free yatak, anti-statik pedi ve ultra ortopedik yapısı ile stresi azaltmaya yardımcı oluyor. Zihin ve vücudu olumsuz etkilerden arındırarak maksimum rahatlık sunuyor.
Stresi dışarıda bırakmak için… Stress Free
Çıkarılabilir, yıkanabilir ped

Stress Free yatağın üstündeki ped, diğer yataklardan farklı olarak çıkarılabilir ve yıkanabilir özelliğe sahip. Stress Free yatak sadece stressiz ve sağlıklı bir uyku değil, aynı zamanda ekstra kullanım rahatlığı da sağlıyor.

Su itici üst yüzey

Stress Free yatakta pedin altında yer alan, yatağın üst yüzeyindeki kumaş, su itici aprelidir. Böylece yatağınız ıslansa bile ıslaklığın iç yüzeye geçmesini geciktirir.

Anti-statik kumaş

Yüzeyi Relaxtic apre ile kaplı olan anti-statik kumaş, Stress Free yatağın stresi azaltmaya yardımcı olmasını sağlıyor. Anti-statik kumaş, bilimsel araştırma yapan resmi kuruluşlar tarafından onaylanmıştır.

SL kesintisiz yay sistemi

Sadece İstikbal yataklarında bulabileceğiniz, full ortopedik ve sert yatak isteyenler için geliştirilmiş en nitelikli yay sistemi.

 

super-standart-yatak

Süper Standart Yatak

Ortopedik yapısı ve Bonel yay sistemiyle benzersiz bir uyku konforuna sahip.
Kaliteli uyku, ekonomik fiyat için… Super Standart
Özel jakarlı kumaşı ekstra rahatlık sağlıyor, kapitoneli sünger ve elyaf katmanı ise yatağın ömrünün uzamasını sağlıyor. Yatağın üzerindeki Thermofelt sert keçe, vücudun ağırlığının tüm yüzeye eşit olarak dağıtılmasını sağlıyor.

 

therapy-plus-yatak

Therapy Plus Yatak

Ametist Therapy Teknolojisi ile geliştirilen Therapy Plus Yatak içeriğindeki ametist taşları ve lateks sünger dolgulu pedi sayesinde uyku kalitesini artırır.
Doğa mucizesinden, uykunun en pozitif hali.

Gün boyu pozitif olabilmek için yepyeni bir yatak; Therapy Plus.

Daha kaliteli ve mutlu bir yaşam için her günü pozitif karşılamamız şart. İşte bu yüzden Therapy Plus Yatak kumaşında kullanılan ametist taşı sayesinde size rahat bir uyku ortamı sunuyor. Güne daha dinlenmiş ve pozitif uyanmanızı sağlıyor. üstelik Soft Touch Yay Sistemi vücuduzun ihtiyaç duyduğu en uygun uyku ortamını oluşturarak dinlenmiş ve uykunuzu almış uyanmanızı sağlıyor.

Ametist Therapy Teknolojisi ile geliştirilen Therapy Plus Yatak kumaşı, su itici özelliğinin yanı sıra kötü kokuları engelleme özelliğine de sahiptir.

Bir tarafının sert bir tarafının yumuşak olması da size dilediğiniz zaman yumuşak bir yatakta dilerseniz de sert yatakta yatma lüksünü sunuyor.
Lateks* sünger dolgulu pedi sayesinde vücut sağlığınıza en uygun uyku ortamının tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca üst kısımdaki pedi çıkarabilir, istediğiniz tarafa takabilir ve çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.

Ametist Therapy Serisi yatakların ekstra konfor için İstikbal Relax yaylı baza ile kullanılması tavsiye edilir.

*üründe kullanılan lateks malzemesinin doğal içerikli yapısı gereği karakteristik kokusu vardır. Güneşe ve aşırı sıcaklara maruz kalmaması tavsiye edilir. Lateks maddesine hassasiyeti olanlarda alerjik reaksiyon görülebilir.

 

triple-european-comfort-yatak

Triple European Comfort Yatak

Avrupa konforu ile vücudunuzu destekleyen İskandinav model yatağımız, vücut hareketlerine karşı daha duyarlı olan yüksek bonel yay teknolojisi sayesinde vücut ağırlığını daha fazla noktaya bölerek yatağa eşit bir şekilde dağıtır. Böylece noktasal rahatsızlıklardan kaynaklanan dönme ve uyanmaların önüne geçmek amaçlanır. Üzerinde bulunan özel pedin sunduğu rahatlık ekstra konfor sağlamaktadır.
Yumuşak tuşeli özel kumaşa sahip, sünger dolgulu yatak pedi son derece fonksiyonel kullanım sağlar. Üst ped kolayca çıkarılabilir ve yıkanır.

Yüksek karbonlu çelik telden üretilen havuzlamalı Bonel Yay sistemi ile bel ve boyun bölgesine destek sağlayarak ideal uyku ortamının oluşturulması amaçlanmıştır.

Eksta konfor için tasarlanmış yaylı kasa gece boyunca vücudunuzu farklı noktalardan destekleyen yay sistemi ile diğer kasalara oranla daha çok konforlu uyku ortamı sunuyor.

Yatağımızın kumaşı yumuşak tuşeli özel kumaşa sahip yıkanabilir özelliktedir.

Sünger dolgulu yatak pedi son derece fonksiyonel kullanım sağlar. Üst ped kolayca çıkarılabilir ve yıkanır.

Yüksek karbonlu çelik telden üretilen havuzlamalı Bonel Yay sistemi ile bel ve boyun bölgesine destek sağlayarak ideal uyku ortamının oluşturulması amaçlanmıştır.

Eksta konfor için tasarlanmış yaylı kasa gece boyunca vücudunuzu farklı noktalardan destekleyen yay sistemi ile diğer kasalara oranla daha çok konforlu uyku ortamı sunuyor.

* 30 gün koşulsuz mutluluk garantisi sadece yatak için geçerlidir.

 

ultra-energy-yatak

Ultra Energy Yatak

Gün içinde zamanla yarışır halde işlerimizi yetiştirmeye çalışırken çok yoruluyoruz. Akşam eve geldiğimizde ise neredeyse tüm enerjimizi kaybetmiş oluyoruz. İstikbal’in gün boyu kaybedilen enerjinin geri kazanılmasına yardımcı olan Quantech Sleep Teknolojisi ile üretilen kumaşları ve Viscojel Teknolojisi ile artık tüm bu sorunlar geride kalıyor. En iyi uykuya ulaşmak için üretilen İstikbal Ultra Energy Yatak, size yeni güne enerjik uyanmanız için gerekli olan konforu sunuyor.

Özellik: Gün boyu kaybedilen enerjiyi geri kazanmak ve yeni güne tam enerjiyle uyanmak için en iyi uyku ortamını sağlar. Bir tarafı sert diğer tarafı yumuşak yapısıyla iki farklı konfor seçeneği sunar. Çıkarılabilen pedi konfor tercihine göre yatağın her iki tarafında da rahatlıkla kullanılabilir. Viscojel teknolojili sünger sayesinde hava geçirgenliği sıradan süngerlerden daha fazladır. Bu sayede konforlu uyku ortamı sağlar.

Kumaş Teknolojisi: İstikbal’in özel olarak geliştirdiği Quantech Sleep Teknolojisi gün içinde kaybedilen enerjinin uyku sırasında geri kazanılmasına yardımcı olur.

Viscojel Teknolojili Ped: Özel fermuar sistemi sayesinde çıkarılabilen pedin iç dolgu malzemesinde Viscojel teknolojili sünger kullanılmaktadır. Mikro boncuklar sayesinde vücut yapısına mükemmel destek sağlar ve konforlu bir uyku ortamı sunar. Bu özelliğiyle normal süngerlere göre daha rahattır, daha serin tutar ve ısı iletkenliği daha yüksektir. Mikro jel yapısı ile hava geçirgenliği normal süngerlerden daha fazladır ve rahat bir uyku ortamı sunar. Ekstra fermuar uygulaması ile konfor tercihine göre yatağın sert veya yumuşak kısımlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Konfor: Üst yüzeyindeki Viscojel teknolojili özel pedi, 6 spirli bonel yay sistemi ve Quantech Sleep özellikli kumaşı sayesinde konforlu ve rahat bir uyku ortamı sunar. Omurga için en uygun pozisyonu oluşturarak yataktan dinlenmiş olarak uyanılmasını sağlar. Pedin iç dolgu malzemesinde kullanılan Viscojel teknolojili sünger, vücut yapısına mükemmel destek sağlayarak yatakta dönmeleri azaltır ve terlemeleri önler.

Quantech Sleep kumaş ve Viscojel sünger teknolojili ped çıkarılarak yatağın her iki yüzünde de kullanılabilir.

 

viscolex-plus-yatak

Viscolex Plus Yatak

Viscolex Plus, İstikbal’in gelişmiş Viscolex sünger teknolojisini kullanan yataklarından ilki.
Omurganın doğal pozisyonda kalması için… Viscolex Plus
Tam ortopedik, viscolex süngerli ve onu destekleyen yüksek dirençli süngerin mükemmel birleşimi.
Viscolex Plus, gelişmiş teknolojisi sayesinde vücudun ağırlığını emiyor, tüm yüzeye eşit olarak dağıtıyor. Böylece omurga gece boyunca doğal pozisyonda kalıyor. Vücuda basınç yapılmadığı için kan dolaşımı rahatlıyor, kas ve sinirler üzerindeki baskı azalıyor.

Yataktan kaynaklanan dönme hareketlerini de % 80’e varan oranlarda azalmasına yardımcı olan Viscolex Plus, aynı zamanda omuz, sırt, kalça, diz ve diğer eklemlerdeki basıncın azalmasına yardımcı oluyor. Üstelik çıkarılabilen ve makinede yıkanabilen kılıfı ile ekstra kullanım rahatlığı sağlıyor.

 


One thought on “2016 İstikbal Mobilya Yataklar ve Fiyatları

  1. Merhaba, ben ultra energy cift kishilik ve ya aktv life gold cift kishilik almaq istiyorum, bana cevab yazmanizi rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir