2016 Mondi Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Mondiyi iyi tanıyorsunuz özellikle son zamanlarda renklamları televizyonlarda sürekli dönüp kampanya haberleri ile sizlerin ilgisini çekmeye çalışıyor. Oturma grupları, yatak odaları, salon takımları, yemek odası takımları yanında yeni sezonda gençleri de unutmayan Mondi Mobilya çok şık ve dinamik modellerle gençlerin kalbini feth edecek.

Gençlerin istekleri yönünde ve tabii zevkleri dikkate alınarak tasarlanan genç odası takımları görülmeye değer. Mondi Mobilya yine bu genç odası takımları ile ilgiyi toplayacak gibi görünüyor. Anneler babalar gelişmekte olan  çocuğunuza yeni bir oda dizaynı düşünüyorsanız her şeyiyle tam olan Mondi mağazalarına uğtamayı ihmal etmeyin.

Renkli capcanlı fonksiyonel seçenekler sunan Mondi Mobilya genç odası takımlarında çocuğunuz çok keyifli vakitler geçirecek ve Mondiden seçtiği oda gerçekten içine sinecek. Hem genç kızlara hem de delikanlılara hitap eden modeller kaliteli dayanıklı oluşları ile uzun yıllar kullanıma uygundur. Odanızda geçen zamanın farkına varamayacaksınız.

İsterseniz en iyi arkadaşlarınızı odanızda ağırlayıp onları da bu konfora davet edebilirsiniz. Mondi uygun fiyatlar ve isterseniz taksitli olarak bu şık odaları sizlere sunuyor.

Hayatı gençler için daha güzel ve renkli kılmak, bizim için de çok önemli. Hem sizin, hem onların beğenisi kazanmak, her koşulda rahatlığı ve estetiği sunmak, yaşamın her alanında tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek… Gençlerimiz için capcanlı, fonksiyonel ve yıllarca dayanacak kadar kaliteli tasarımlarımız sizi bekliyor. Çocuklarınız, Mondi Genç Odaları ile büyüyor.

Burası çocuğunuzun mekanı,onlar için en doğrusunu seçmeli,onları en mutlu edecek olan tasarımı belirlemelisiniz.Sağlamlık ve fonksiyonelliği göz önünde bulundurmalı ve gençlerin o dinamik dünyalarında oluşan temel ihtiyaçları ele almalısınız. Bu nedenle yıllarca güvenle kullanabilecekleri, dinamik dünyalarına uyum sağlayan, sağlam ve işlevsel Mondi Genç Odalarını Seçin…

 

esca-genc-odasi-takimi

Esca Genç Odası Takımı

Ahşabın naturel dokusu birbirinden farklı renklerle buluştu gençlerin yaşamaktan keyif alacağı Esca Genç Odası sizlerle buluştu. Yatak odasına kattığı şık atmosferin yanında işlevselliğiyle de kolaylığı sunan Esca Genç Odası özgür gençlerimize derli toplu bir yaşam sunuyor.

Esca genç odası krem gövde üzerine mavi, sarı ve yeşil renlte cam uygulamaları ile hem kız hem de erkeklerin kullanımına uygun olarak sizlerle buluşmaktadır. Mavi, sarı ve yeşil renk geçiş dizaynı komodin hariç ürünün tüm ünitelerine uygulanmıştır. Çekici ve ferah bir görünüme sahip olan takım aynı zamanda fonksiyonel kullanım özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Dolap içlerinde raflı kullanım alanı ve elbiseler için askılık aparatı bulunmaktadır.

Esca Genç Odası aşağıda belirtilen ünitelerden Oluşmaktadır.
– Sürgü kapılı gardrop
– 3 kapılı gardrop
– 2 kapılı gardrop
– Çalışma masası
– Kitaplık
– Şifonyer
– Başlık
– Komodin

 

kolej-genc-odasi-takimi

Kolej Genç Odası Takımı

Tam gençlere göre; renkli, dinamik ve rahat! Yatak başı ve bir çok ayrıntıda görebileceğiniz, tasarıma dinamizm katan ekose deseni ile diğer yatak odalarından daha farklı bir duruş sergiliyor. İnce düşünülmüş detaylarla genç odalarına düzen ve kolaylık katıyor.

Sonunda onun aradığı renkleri, dinamik ve rahat tasarımı buldunuz! Çalışma masasında dahi görebileceğiniz canlılık veren ekoseli ayrıntıları ile gençlerin beğenisini kazanıyor. Genç odalarında harika bir atmosfer oluşturarak gençlerin hayatına renk katıyor.

 

kolej-pembe-genc-odasi-takimi

Kolej Genç Odası Takımı – Pembe

Sonunda onun aradığı renkleri, dinamik ve rahat tasarımı buldunuz! Çalışma masasında dahi görebileceğiniz canlılık veren ekoseli ayrıntıları ile gençlerin beğenisini kazanıyor. Genç odalarında harika bir atmosfer oluşturarak gençlerin hayatına renk katıyor.

Tam gençlere göre; renkli, dinamik ve rahat! Yatak başı ve bir çok ayrıntıda görebileceğiniz, tasarıma dinamizm katan ekose deseni ile diğer yatak odalarından daha farklı bir duruş sergiliyor. İnce düşünülmüş detaylarla genç odalarına düzen ve kolaylık katıyor.

Takımın özellikleri;
– Dış yüzeyde hg beyaz renk kullanılmıştır.
– Gardrop dış kapakta aydınlatma sistemi mevcuttur.
– Gardrop orta kapakta ayna bulunmaktadır.
– Takımın gardrop orta kapak ve çalışma masasında ekoseli cam uygulaması kullanılmıştır.
– Kulplarda ekose desen uygulaması yapılmıştır.
– Başlık komple ekose deri uygulamalıdır.
– Kapaklarda menteşe yavaşlatıcıları kullanılmıştır.

 

larissa-genc-odasi-takimi

Larissa Genç Odası Takımı

Şimdi, sade çizgilere eklenmiş canlı detayların samimiyeti gençlerin odasına kadar geliyor. Gerek dekor gerek işlevsellik açısından hayal ettiğinizden fazlasını sunan Larissa Genç Odası, çocuğunuzun ve sizin tüm beklentisini karşılıyor. Tasarımında kullanılan ince detaylarıyla hayata kolaylık ve estetik katıyor.

Larissa genç odasını farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak komple doğal desenli beyaz ve ceviz renk kullanılmıştır.
– Takımın baza bölümlerinde profil fitil uygulaması yapılmıştır.
– Sürgü kapaklı ve 3 kapaklı gardırop ünitelerinde boy aynası ve cam kapak mevcuttur.
– Gardırop ünitelerinin iç dizaynında iç çekmece, elbise askılıkları ve raf kullanılmıştır.
– Desenli kulplar kullanılmıştır.
– Yüksek ayak kullanılarak kolay temizlik rahatlığı sunmaktadır.
– Modele özel tuvalet masası ve aynası tasarlanmıştır.
– Puf ünitesi komple deri döşemelidir.
– Kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

 

nepal-genc-odasi-takimi

Nepal Genç Odası Takımı

Şimdi gençlik bu sade modernliğin keyfini çıkarıyor. Opak beyazın aydınlatıcı etkisi odalarına yansıyor,modası geçmeyen bir dekor sergiliyor.Ekonomik fiyatı ile dikkatleri üzerine çeken Nepal Genç Odası, sağlamlık ve kaliteyi elden bırakmadan, gençlerin odasında yerini alıyor.Mondi’nin estetik ve kaliteli tasarımları ile kardeşlere ranza sistemiyle yer açın.

Nepal genç odasını farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak gövde kısmında opak beyaz renk kullanılmıştır.
– Takımın çeşitli bölümlerinde fitil kullanılmıştır.
– Çalışma masasında kitaplık raf bulunmaktadır.
– Kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

 

romantica-genc-odasi-takimi

Romantica Genç Odası Takımı

Beyazın, kırmızının ve mavinin uyumuna estetik bir yorum kattık, gençlerin odasına farklı bir anlayış kazandırdık. Romantica Genç odası sade renkler ve modern formların bir araya geldiği tasarımı ile genç odaları için eşsiz bir seçim.

Romantica Genç Odası ; Gardrop taçlarında ve başlıkta kullanılan figürler ile başlık ve sandalyede uygulanan komple ana kumaş ile beyazın sadeliği ihtişamlı bir modernlikle sizlerle buluşmaktadır.

Romantica Genç odasını farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak komple hg beyaz renk kullanılmıştır.
– Ünitelerde kullanılan dekoratif süsler ile porselen kulplar görsel zenginliği artırmaktadır.
– Şifonyer ve Komodin şık lukens ayaklar kullanılmaktadır.
– Günümüz trend modası olan komple beyaz country tarzda tasarlanan ürünümüz genç odalarına modern ve şık bir ferahlık katacaktır.

 

tarz-genc-odasi-takimi

Tarz Genç Odası Takımı

Sade tonların, ince bir tasarımla buluştuğu Tarz Genç Odası, genç odalarına modern bir yorum katacak. Tarz gençlerin odalarında vakit geçirmenin keyfini ikiye katlayacak.

Tarz genç odası gri gövdeye sahip olup, kapakları üzerine çizgili kumaş uygulanmıştır.Gardıroplara taç bandı ile hem estetik hem de güçlü bir yapıya kavuşmuştur. Kulplar, kapak üzerindeki kumaş ile uyumlu şekilde çizgili ve dolgundur. Çekici ve ferah bir görünüme sahip olan takım aynı zamanda fonksiyonel kullanım özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Dolap içlerinde raflı kullanım alanı ve elbiseler için askılık aparatı bulunmaktadır.

Tarz Genç Odası aşağıda belirtilen ünitelerle tüketicilerin beğenisine sunulacaktır:
– Sürgü kapılı gardrop
– 3 kapılı gardrop
– Çalışma masası
– Kitaplık
– Şifonyer
– Başlık
– Karyola
– Komodin

 

vegas-genc-odasi-takimi

Vegas Genç Odası Takımı

Ceviz ve bej renklerinin kusursuz uyumunu aldık, modern ve estetik çizgilerle her yaşa,her döneme uygun bir genç odası yaptık.Sade tasarımı ile gençlerin kendilerini daha dingin ve huzurlu hissedeceği yeni bir mekan tasarlayarak onlara ferahlatıcı mekanlarda yer açtık.Gençlerin dünyasını her alanda ışıl ışıl aydınlatıp, onlara daha keyifli ve işlevsel bir yaşam sunuyoruz. Gardıropta bulunan bu led aydınlatma özelliği gibi.

Vegas genç odasını farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak gövde kısmında ceviz-bej renkler kullanılmıştır.
– Bütün gardırop ünitelerinde aydınlatma sürgü kapaklı ve üç kapaklı gardırop ünitelerinde boy aynası ve mevcuttur.
– Takımın çeşitli bölümlerinde yatay ve dikey klapalar kullanılmıştır.
– Modele özel tasarlanan alternatif döşemeli Spring başlık bulunmaktadır.
– Yerden yüksek ayak özelliği ile kullanım kolaylığı ve rahatlığı sunmaktadır.
– Kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir