2016 Mondi Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları

Ev dekorasyonu için alacağınız koltuk modelleri, günümüzde bir çok farklı mobilya firmaları tarafından son derece şık tasarımlarla üretiliyor. Bunlardan biri olan Mondi mobilya, koltuk takımları konusunda gerçekten çok şık modeller tasarlamış. Ev dekorasyonu yanı sıra ofis dekorasyonu için de kullanılabilecek kadar modern çizgileri olan mondi koltuk takımları, ortalama 2.500 TL den başlayan fiyatlara sahip.

Üstelik son derece uygun ödeme koşulları ve kampanyalı ürünleri de var. Yeni modeller için mondi mobilya mağzasına kesinlikle uğramalısınız…

Rakipleri arasında sesini duyuran ve onlardan eksik kalmayan bir firmanın koltuk takımlarını görmek isteyeceğinizi düşündük. Mondi Mobilya koltuk takımları, belki aradığınız ürünü içermektedir. Kalitesi ve ürünlerinin tasarım çizgisi ile ses getiren Mondi, bakalım koltuk takımları ile takdirinizi kazanacak mı?

 

beliza-koltuk-takimi

Beliza Koltuk Takımı

Evinizde çayınızı yudumlarken, etrafınızı saracak olan o bahar havasını hissedin. Çağdaş çizgiler ile geleneksel bahar motiflerinin buluştuğu bu tasarımla evinize baharın tazeliğini getirin. İşlevselliği ile her alanda size rahatlık sunacak, evinize çok yakışacak.

– Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek, halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın.
– Modelimizin en dikkat çekici özelliği estetik kol yapısıdır. Ayrıca makrome dikiş uygulaması ve tezat renklerde fitil uygulamasıdır.
– Modelimizin oturum kısmında kullanılan komple sünger kullanımı ve düğmeli sırt minderleri modern tasarıma ekstra konfor sağlanmıştır.
– Colombia ürün grubu konseptinin devamı olan, Colombia koltuk modelimiz, modern çizgisi ile şık bir tasarıma sahiptir.

Ürünün üçlü ve ikili ünitelerinde tüketicilerin kolay bir şekilde yatak fonksiyonunu kullanabilmesi amacıyla, bulunduğu yerden hareket ettirmeden duvara sıfır şekilde açılmasını sağlayan Zero wall mekanizması ile yatak fonksiyonu kullanılabilmektedir.

Modelin, üçlü ve ikili ünitelerinde birçok eşyayı muhafaza etmek amacıyla sandık özelliği de ürünün fonksiyonları arasındadır.

 

bella-koltuk-takimi

Bella Koltuk Takımı

Biraz geçmişe gitmeye ne dersiniz? Doğup büyüdüğünüz o evde mutlaka sıcak renkler ve düğme detaylarıyla bezenmiş bir koltuk takımı göreceksiniz, mutlu anılarınızın olduğu… Şimdi, Bella Koltuk Takımı, size geçmişin samimiyetini modern bir yorumla sunuyor.Bella kanepenizi zorlanmadan, kolayca yatak konumuna getirebilmenizi sağlar.Yüksek ve ahşap ayakları, sıcak renklerle bir araya geliyor, samimi sohbetlerin ana taşıyıcısı olarak kusursuz bir uyum sergiliyor.

-Modelimizin sırt kısmında uygulanan baklava desen çektirme düğme ve kol üstü kenarlarında tezat fitil uygulaması ile yaşam alanlarının havası değiştirecek bir tasarıma sahiptir.
-Beyaz masif ayakları, sıcak renklerle bir araya geliyor ve samimi sohbetlerin ana taşıyıcısı olarak kusursuz bir uyum sergiliyor.
-Kullanılan komple sünger özelliği maksimum konforu, ayrıca yüksek ayak özelliği de kolay temizlik rahatlığı sağlamaktadır.
-Bella Berjer’in kıvrımlı ve zarif yapısı yaşam alanınızın gözdesi olacak, diğer her şey onun etrafında pervane olacak.
-Bella Koltuk Takımı’nda kullanılan zarif düğme detayları, yaşam alanlarınıza fark yaratacak estetik bir dokunuş sağlar.
-Ürünümüzün üçlü ve ikili ünitesinde sırttan düşme özelliği ile yatak fonksiyonu bulunmaktadır.

 

elegance-koltuk-takimi

Elegance Koltuk Takımı

Modern tasarımıyla koltuktan kumaşa,halıdan sehpaya evinizi baştan yaratan bu özel seri,mutluluğun estetik sırrı.Hayallerinizde yaşamak için Elegance…Yüksek dizaynlı ayaklarıyla, konforu fonksiyonellikle buluşturan Elegance, yaşamınıza şık bir bahar esintisi sunuyor.Elegance, zarif çizgileri, gerçekçi çiçek desenli yastıkları ve stil sahibi düğmeleriyle hayatın size sunduğu muhteşem bir armağan.

– Modele özel Concept halı tasarlanmış olup , kasa iç kısmında metal konstrüksiyon kullanılmıştır.
– Ürünün üçlü ve ikili ünitesinde klik klak mekanizma özelliği ile yatak fonksiyonu bulunmaktadır.
– Tezat renk fitil uygulaması, çektirme düğme uygulaması, pile uygulaması ile zenginlik katılmış, pano desen kumaş uygulaması ile görsel bütünlük sağlanmıştır.
– Model komple sünger ve çoklu kırlent uygulaması ile oturum ve sırt konforu sağlamaktadır.

 

estrella-koltuk-takimi

Estrella Koltuk Takımı

Yaşam alanlarında fark yaratmayı seven ama geleneksel çizgilerden de ayrılmak istemeyenlere, zarif ve göz alıcı detaylarla zenginleştirilmiş bir önerimiz var; Esterella Koltuk Takımı…Estralle’nın sadece dokusu değil ayrıntıları da sizi hayran bırakacak.

– Çizgisel dikişler ve düğme detaylarıyla fark yaratan Esterella, çiçek desenli yastıklarıyla evinize bahar gibi gelecek.
– Salonunuzda kullandığınız baskın rengi dengeleyecek renk ve desenlere sahip Estrella berjerlerle tarzınızın farkını ortaya koyabilirsiniz.
– Ürünümüzün üçlü ve ikili ünitesinde klik klak mekanizma özelliği bulunmaktadır.
– Modelin Üçlü ve İkili Ünitesi Yatak Ve Sandık Olma Özelliğine Sahiptir.
– Modelde ayrıca,yüksek ayak özelliği de kolay temizlik imkanı sağlamaktadır.

 

eylul-koltuk-takimi

Eylül Koltuk Takımı

Modern bir tarza sahip olan Eylül koltuk takımı, nubuk görünümü, yumuşak tuşeli kullanımı ve renkli kırlent uygulamasıyla ön plana çıkıyor. Takım, zarif P kol yapısı, özel sırt uygulamalarıyla ekstra rahatlık sunuyor.

 

florya-koltuk-takimi

Florya Koltuk Takımı

Floral desenlerin samimiyetinden ve sıcaklığından kopamıyor, ince işlenmiş çiçek desenlerinde kendinizi mi buluyorsunuz? Florya Koltuk Takımı ile evinize bir çiçek bahçesi getiriyoruz. İsterseniz yatak özelliği ile yatıp uzanın, isterseniz sandık özelliği ile kendinize daha fazla yer açın.Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek,halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın.

– Modelin farklı yerlerinde günümüzün trend modası olan fitil uygulaması kullanılmıştır.
– Kol üstlerinde uygulanan ped ise modelin en dikkat çekici özelliğidir.
– Yumuşak tuşeli, dokulu düz kumaş ile çiçek desenli ana kumaş kombine edilerek, çoklu sırt kırlenti uygulanmıştır.
– Modelin oturum kısmında kullanılan komple sünger kullanımı modern tasarıma ekstra konfor sağlanmıştır.

Ürünün üçlü ve ikili ünitelerinde tüketicilerin kolay bir şekilde yatak fonksiyonunu kullanabilmesi amacıyla, bulunduğu yerden hareket ettirmeden duvara sıfır şekilde açılmasını sağlayan Zero wall mekanizması ile yatak fonksiyonu kullanılabilmektedir.
Modelin, üçlü ve ikili ünitelerinde birçok eşyayı muhafaza etmek amacıyla sandık özelliği de ürünün fonksiyonları arasındadır.

 

grand-koltuk-takimi

Grand Koltuk Takımı

İnsanın içini ısıtan kadifesi,hiç eskimeyen klasik ve estetik çizgileri, farklı uygulanmış kapitonesiyle sizi etkisi altına alıyor. Her zaman moda olan ve stil sahibi bir dekor kurgusu oluşturan Grand Koltuk Takımı asilliği evinize kadar getiriyor. İnce işlenmiş detaylarıyla da mekana büyük fark katıyor.

– Onun ince detaylarını gözden kaçırmayın! Gerek kadife kumaşın yumuşaklığı gerek kapitone ayrıntısı ile her anlamda sade bir asilliğin temsilcisi.
– Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek, halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın.

 

kapadokya-koltuk-takimi

Kapadokya Koltuk Takımı

İster canlı renkleriyle içinizi açan, ister sade tonlarıyla huzur veren bir ev isteyin ama asla kalite ve estetikten vazgeçmeyin.Farklı renk seçenekleri ve çağdaş tasarımıyla canlılığı da, dinginliği de bir arada hissedeceksiniz. Tezat renklerdeki şerit ve fitil uygulaması ile de bu takımı çok seveceksiniz.

– Modelin en dikkat çekici özelliği tezat renklerde şerit ve fitil uygulamasıdır.
– Modelin oturum kısmında kullanılan komple sünger kullanımı ve sırt minderleri modern tasarıma ekstra konfor sağlanmıştır.
– Ürünün üçlü ve ikili ünitelerinde tüketicilerin kolay bir şekilde yatak fonksiyonunu kullanabilmesi amacıyla, bulunduğu yerden hareket ettirmeden duvara sıfır şekilde açılmasını sağlayan Zero wall mekanizması ile yatak fonksiyonu kullanılabilmektedir.
– Modelin, üçlü ve ikili ünitelerinde birçok eşyayı muhafaza etmek amacıyla sandık özelliği de ürünün fonksiyonları arasındadır.

 

lalezar-delux-koltuk-takimi

Lalezar Delux Koltuk Takımı

Bırakın! Her ayrıntıda zarafet ruhunuza yansısın. Hep o hayal ettiğiniz asil ve sade duruş, Lalezar Koltuk Takımı ile evinize girsin. Hiç bir zaman eskimeyen klasik çizgilerin estetiğiyle, kadifenin yumuşaklığını evinize taşıyın. Klasik tarzı, ferah renk ve dokularla buluşturan bu tasarımla stil sahibi mekan kurgusunu yakalayın. Onun ince işlenmiş detaylarını gözden kaçırmayın! Gerek kumaşındaki ayrıntılar,gerek zarif oymaları ile her anlamda sade bir asilliğin temsilcisi evinize gelecek.

– Model sedef renk ahşap oymalı ve taç uygulaması, font sırt damaks desenli ana kumaş ve diğer bölümler kadife kumaş uygulaması, makrome dikiş uygulaması, çektirme düğme uygulaması, gibi birçok şık uygulamanın bir arada sunulduğu zarif görüntüsü ile salon yaşam alanlarını evin en özel bölümü yapacak bir tasarıma sahiptir.
– Modelin font ve sırt kısmında kullanılan komple sünger uygulaması ve kırlent uygulaması ile rahatlığı ve konforu bir arada sunmaktadır. Ayrıca modelde kullanılan yüksek lükens ayak özelliği kolay temizlik rahatlığı sağlamaktadır.

 

larissa-delux-koltuk-takimi

Larissa Delux Koltuk Takımı

Şimdi evlerde country zamanı ! Pastel tonları, mütevazi tasarımı ve çiçek desenlerinin sıcaklığı… Bu yılın modası onda saklı. Larissa Delux, aradığınız o samimi atmosferi evinize kadar getiriyor. Size de en kısa sürede bir Mondi’ye uğramak ve ev dekorunun trendlerini yakalamak kalıyor.

– Bizi huzurlu ve mutlu kılan, gösterişten uzak sahici bir samimiyet. Larissa Delux, daha ilk bakışta o sımsıcak samimiyeti hissettiriyor. Dengeli tonları, ince desenleri ve yeşilin huzur verişiyle evinizi daha zarif kılıyor. Sıcak aile sohbetlerini, ev modasının yeni trendi olan country tarzı ile buluşturuyor.
– Bu samimi ve sıcak atmosferi evinizin her yerine yansıtın. Compact vitrini ile salonunuzda bir bütünlük oluşturun. Yemek odası takımı, yatak odası takımı, sehpa ve halılar ile tüm evde tamamlayıcı bir dekorla buluşun. Zero Wall Teknolojisi, koltuk ve kanepenizi öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirmenizi sağlar.Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek, halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın.

 

liza-koltuk-takimi

Liza Koltuk Takımı

Nubuk kumaş üzerine dizayn edilen Liza koltuk takımı, bu yılın en önemli detaylarından olan makrome ile ince ince işlenmiş özel bir ürün…Sadece görünüşüyle değil fonksiyonelliği ile de dikkat çeken ürün, özellikle ekstra rahatlığı ve yüksek ayak özelliğiyle dikkat çekiyor.

 

mabel-delux-koltuk-takimi

Mabel Delux Koltuk Takımı

Bir mobilya evinizi bütünüyle değiştirebilir. Eğer o mobilya Mabel Koltuk Takımı ise evinize bambaşka bir görünüm kazandırabilir. Mabel Koltuk Takımı şık renkleri, estetik tasarımı ve modern desenleriyle evinize zarafet katarken işlevselliğiyle de hayatınızı kolaylaştıracak.

Dokunduğunuz her an kaliteyi, seyrettiğiniz her an zarafeti hissedeceğiniz Mabel Koltuk Takımı size farklı duygular yaşatırken evinizi de baştan yaratacak. İşlevselliğiyle de hayatınızı kolaylaştıran Mabel, tek hareketle yatak olabilme özelliğiyle, sadece sizi değil misafirlerinizi de rahat ettirecek.

 

porto-koltuk-takimi

Porto Koltuk Takımı

Herkesin evinde yaratmak istediği ortam ve tarz farklı. Değişmeyen tek şey ise rahatlık arayışı. Porto Koltuk Takımı rahatlığa ulaşmanız için en işlevsel ve özgün yolu sunuyor. Klasik çizgilerin zarifliğinden kopmadan modernliği rahatlıkla buluşturuyor. Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek,halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın.

Kapladığı alan küçük olsa da dağınıklığı toparlamadaki işlevi büyük! Opsiyonel sehpaları ile her ihtiyacınıza cevap verecek olan Porto Compact Vitrin tam da istediğiniz gibi .

 

sehrazat-delux-koltuk-takimi

Şehrazat Koltuk Takımı

Evinize girdiğinizde, sizi Şehrazat’ın göz kamaştıran zarafeti karşılasın.Zarif detayları ve ince çizgilerinin ışıltısı ile evinizi aydınlatırken, size bu büyülü atmosferin tadını çıkarmak kalsın. Sadece bir kaç dekoratif eşyayla bile kendini gösterebilen bu takım için evinizin baş köşesinde yer açın.Tamamlayıcı, göz alan kırlentleri ve ince işlenmiş oymaları ile eşsiz bir zarafet. Yastığındaki detaylı boncuk işlemeleri, kıvrımlı hatları evinizin havasını değiştirecek.

– Model sedef renk ahşap oymalı uygulaması, komple kadife kumaş uygulaması, makrome dikiş uygulaması, çektirme düğme uygulaması gibi birçok şık uygulamanın bir arada sunulduğu zarif görüntüsü ile salon yaşam alanlarını evin en özel bölümü yapacak bir tasarıma sahiptir.
– Modelin font ve sırt kısmında kullanılan komple sünger ve çoklu kırlent uygulaması ile rahatlığı ve konforu bir arada sunmaktadır. Ayrıca modelde kullanılan yüksek lükens ayak özelliği kolay temizlik rahatlığı sağlamaktadır.

 

venita-koltuk-takimi

Venita Koltuk Takımı

Soft renklerin çiçeklerle mükemmel uyumunu yakalayacağınız Venita Koltuk Takımı; yüksek ayaklarıyla kullanım kolaylığı sağlarken düğme detaylarıyla da son derece estetik.Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek, halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın.

– Modelde kullanılan sırt kırlent uygulaması ve komple sünger özelliği maksimum konforu, ayrıca yüksek ayak özelliği de kolay temizlik rahatlığı sağlamaktadır.
– Modelin kasa iç kısmında metal konstrüksiyon kullanılmıştır.
– Ürünün üçlü ve ikili ünitesinde normal makas özelliği ile yatak fonksiyonu bulunmaktadır.

 

venus-koltuk-takimi

Venüs Koltuk Takımı

Hayal ettiğiniz o evde yaşamak, aradığınız güzelliğe ulaşmak, artık çok kolay. Venüs Koltuk Takımı, hem istediğiniz çağdaş çizgileri, hem de aradığınız estetiği evinize getirecek. Sadece halı ve kumaşta değil, hayatınızın her alanında uyumu yakalayabileceğiniz tasarımıyla hayalleriniz gerçekleşecek.

– Bu estetik takımın özel kapitoneli deri kaplama ayrıntılarıyla evinizde daha estetik ve göz alıcı bir dekora kavuşacak, kahve tonlarının samimiyetini derinin farklı dokusuyla yaşayacaksınız.
– Zero Wall Teknolojisi, koltuk ve kanepenizi öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirmenizi sağlar.
– Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek, halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın.

 

vetro-koltuk-takimi

Vetro Koltuk Takımı

Geleneksel mobilya anlayışının en güzel örneklerinden biri olan Vetro koltuk takımı, çift renk uygulamasıyla ön plana çıkıyor. Ürün düz ve çiçekli kumaşların renkli fitil uygulamasıyla tasarlanmasından oluşuyor. Vetro koltuk takımı ayrıca yüksek ayaklarıyla da ergonomi sağlıyor.

 

zeta-koltuk-takimi

Zeta Koltuk Takımı

Sıcak renkler ve çiçek detaylarıyla romantik bir tarz yakalayın. Yaşam alanlarınızda hem çağdaş hem de romantik detayları bir arada görmek istiyorsanız Zeta, tam da evinizin hak ettiği gibi.Kolçaklarındaki çapraz dikişler ve renk uyumunu simgeleyen, ana rengin hakim olduğu çizgisel parçalarıyla benzersiz bir estetik anlayışına imza atan Zeta’ya yer açın.

Soft renklerin çiçeklerle mükemmel uyumunu yakalayacağınız Zeta Koltuk Takımı; yüksek ayaklarıyla kullanım kolaylığı sağlarken düğme detaylarıyla da son derece estetik.Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek, halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın.

 


2 thoughts on “2016 Mondi Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir