2016 Mondi Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

Mondi Mobilya köşe koltuk takımları çeşitli renk ve model seçeneği ile her zevke hitap etmektedir.

Köşe koltuk takımları hem salonlarımızda hem de ofis ortamlarında çok sık tercih edilen mobilya türüdür. Modern görünümüyle kullanılan ortamlarda şıklığı ve zerafetiyle beğenileri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Mondi ev mobilyaları çeşitleriyle tüketicisinin beğeni ve memnuniyetini kazanmış bir firmadır. Her zaman müşterilerinin ihtiyacına yönelik ürünler tasarlayıp üretmeyi başarmıştır. Her zevke uygun modellerle dikkat çeken Mondi Mobilya kendini tercih edenleri asla geri çevirmemektedir.

Mondi köşe koltuk takımları daha çok modern tarz sevenlerin kullanmaktan hoşlandığı modellerdir. Açık, koyu renk ve desenli modelleri bulunmaktadır. Şıklığı kadar kullanım kolaylığı ve fonksiyonel olma özelliğiyle de beğenilmektedir. Baza kısımları ile evinizdeki fazlalıklarınızı muhafaza edebilirsiniz. Eğer eviniz küçük ise açık renk modelleri ile daha ferah ve geniş bir ortam yakalayabilirsiniz.

Mondi köşe koltuk takımı fiyatları modeline göre değişmekte olup uygun fiyatlarıyla müşterilerini memnun etmektedir.

Mondi köşe koltukları sadece evler için değil ofislerinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımlar hazırlamıştır. Bu ortamlarda daha çok deri yüzey tercih edilmektedir Bu sayede daha modern bir ambians oluşturabilir kurumsal bir kimlik yakalamış olursunuz.

Evinizin tarzı ne olursa olsun, modern ve fonksiyonel bir yaşamdan kopmayın.Dar mekanlarda hayat kurtaran köşe takımları,her dönem, her tarzda mekanlarda can buluyor. Size de baş köşenize geçip,ferah bir evin tadını çıkarmak kalıyor. Evleriniz Mondi Köşe Takımları ile büyüyor.

 

bueno-kose-takimi

Bueno Köşe Takımı

Dingin renklerin floral desenlerle ahenk içinde dans ettiği Bueno Köşe Takımı ile yaşam alanlarınızda mutlu zamanlar geçireceğiniz kocaman bir köşeniz olacak. Evinizde Bueno varsa, birliktelik kaçınılmaz olur.

– Beyaz zarif ayak detayları ve klasik görünüşünün ardındaki modern tasarımıyla Bueno Köşe Takımı, evinize incelikli bir hava kazandırır.Salonunuzda benzersiz bir ambiyans yakalayabileceğiniz Bueno ile siz de fark yaratan bir mekana kavuşun.Salonunuzun dekorasyonuna yön veren hakim renklere uygun, desenli kumaş alternatifleriyle berjerlerinize farklı bir duruş kazandırın.
– Modelde kullanılan sl yay ve sünger özelliği maksimum konforu, ayrıca yüksek ayak özelliği de kolay temizlik rahatlığı sağlamaktadır.
– Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek, halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın.
– Ürünün ünitelerinde klik klak mekanizma özelliği ile yatak ve sandık fonksiyonu bulunmaktadır.
– Bueno Köşe Takımı’nda yer alan zarif dikiş detayları, zeminde yer alan ana tona canlı ve modern bir hava katıyor.

 

florya-kose-takimi

Florya Köşe Takımı

Köşe takımında da floral desenlerin samimiyetinden ve sıcaklığından kopmayın, ince işlenmiş çiçek desenlerinde kendinizi bulun. Florya Köşe Takımı ile köşe bucak bir bahar havası estirin. Zero Wall teknolojisi ile alanı en verimli şekilde kullanın, yaşam alanına değer katın.Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek, halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın.

– Floral desenlerin samimiyetinden ve sıcaklığından kopamıyor, ince işlenmiş çiçek desenlerinde kendinizi mi buluyorsunuz? Florya Köşe Takımı ile evinize bir çiçek bahçesi getiriyoruz. İsterseniz yatak özelliği ile yatıp uzanın, isterseniz sandık özelliği ile kendinize daha fazla yer açın.Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek,halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın.
– Modelin farklı yerlerinde günümüzün trend modası olan fitil uygulaması kullanılmıştır.
– Kol üstlerinde uygulanan ped ise modelin en dikkat çekici özelliğidir.
– Yumuşak tuşeli, dokulu düz kumaş ile çiçek desenli ana kumaş kombine edilerek, çoklu sırt kırlenti uygulanmıştır.
– Modelin oturum kısmında kullanılan komple sünger kullanımı modern tasarıma ekstra konfor sağlanmıştır.

 

liza-kose-takimi

Liza Köşe Takımı

Nubuk kumaş üzerine dizayn edilen Liza Köşe Takımı, bu yılın en önemli detaylarından olan makrome ile ince ince işlenmiş özel bir ürün…Sadece görünüşüyle değil fonksiyonelliği ile de dikkat çeken ürün, özellikle ekstra rahatlığı ve yüksek ayak özelliğiyle dikkat çekiyor.

 

mabel-kose-takimi

Mabel Köşe Takımı

Zarif tasarım, canlı renkler ve bir birinden şık ayrıntıların buluştuğu Mabel Köşe takımı oluşturduğu atmosfer ile seyrine doyamayacağınız bir şıklık sunuyor. Rahatlığıyla keyfinize keyif katan Mabel, tek harekette yatak olabilme özelliğiyle de sevdiklerinize ekstra yer açıyor. Mabel, şıklığı, konforu ve kolaylığıyla gönlünüzü çalacak görenlerin aklı hep onda kalacak.

– Bu köşe takımını evinizin her köşesine istediğiniz gibi yerleştirebilir; ister sağ, ister sol köşe takımı olarak kullanabilirsiniz.Çiçekli kırlentler şıklığı tamamlarken evinizde bahar esintileri yaşatır.
– Ürünün ünitelerinde tüketicilerin kolay bir şekilde yatak fonksiyonunu kullanabilmesi amacıyla, bulunduğu yerden hareket ettirmeden duvara sıfır şekilde açılmasını sağlayan Zero wall mekanizması ile yatak fonksiyonu kullanılabilmektedir.
– Modelin, üçlü ve ikili ünitelerinde birçok eşyayı muhafaza etmek amacıyla sandık özelliği de ürünün fonksiyonları arasındadır.

 

minas-kose-takimi

Minas Köşe Takımı

Haydi! Şimdi köşenize serilin. Zarif çizgileri evinizi güzelleştirirken, ekstra rahatlık keyfinize keyif katsın. İstediğiniz an yatak haline gelen Minas, evinizde sevdiklerinize de daha fazla yer açsın. Her yere uyum sağlayan; hem sağ hem sol köşe olarak kullanılan bu köşe takımı keyfinize keyif katsın.Bu köşe takımını evinizin her köşesine istediğiniz gibi yerleştirebilir; ister sağ, ister sol köşe takımı olarak kullanabilirsiniz.

Evinize girer girmez havanız değişecek.Ayrıntılarındaki çiçek dokusu ve renkleriyle sıcak bir samimiyet hissettirecek. Estetik çizgileri görenleri kendine hayran bırakırken, evinize güzellik getirecek.Dilediğinizde rahat bir koltuk, dilediğinizde sıcacık bir yatak olabilen Minas, rahatlık tutkunlarıyla buluşuyor.Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek,halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın.

Ürünün köşe ünitelerinde tüketicilerin kolay bir şekilde yatak fonksiyonunu kullanabilmesi amacıyla, bulunduğu yerden hareket ettirmeden duvara sıfır şekilde açılmasını sağlayan Zero wall mekanizmasıile yatak fonksiyonu kullanılabilmektedir.

Modelin, köşe ünitelerinde birçok eşyayı muhafaza etmek amacıyla sandık özelliğide ürünün fonksiyonları arasındadır.

Minas köşe takımımız tüketicilerin tercihine ve odaların yerleşim planına göre sağ ve sol köşe olarak farklı şekillerde kullanılabilmektedi

 

new-minas-kose-takimi

New Minas Köşe Takımı

 

rivoli-kose-takimi

Rivoli Köşe Takımı

Baharın tazeliği ile pastel renklerin doğallığını evinizin baş köşesine taşıyın. İster yatak haline getirin, günün yorgunluğunu atın, ister sandık özelliğini kullanın keyfinize yer açın.Rivoli Köşe Takımı, evinizdeki harika sohbetlerin mekanı olmakla kalmıyor aynı zamanda açılıp yatak olma özelliği ile misafirlerinizi de düşünüyor.Açıldığında neredeyse çift kişilik bir yatak kadar büyür, rahat bir uyku keyfi de sunar.

Bu köşe takımını evinizin her köşesine istediğiniz gibi yerleştirebilir; ister sağ, ister sol köşe takımı olarak kullanabilirsiniz.

 

trento-kose-takimi

Trento Köşe Takımı

Dar alanda hayat kurtaran Zero Wall teknolojisi ile zarif göründüğü kadar, ihtiyaçlara da cevap veren bir tasarım. Evinizde bu trende yer açarak,estetik tasarımın en sade ve rahat hali ile tanışın.İster sağ ister sol köşeye koyun, evinizde onun için en doğru yeri bulun. trento köşe takımını evinizin her köşesine istediğiniz gibi yerleştirebilir; ister sağ, ister sol köşe takımı olarak kullanabilirsiniz.

Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek, halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın. Modern çizgilerin en sade ve rahat hali ile tanışın. Trento, dekorasyondan beklediğiniz zarafeti evinize taşıyor. Desenli kırlentleri,ahşap ve metalin birlikte kullanıldığı kol yapısıyla mekanlarda farklı bir hava estiriyor. Evin kalabalığını sandığında saklıyor, dilerseniz yumuşacık bir yatak oluyor.

 

venita-kose-takimi

Venita Köşe Takımı

Pastel renklerin zarafetini ve sadeliğini salonunuza taşıyarak evinizin en güzel köşesini yaracak olan Mondi Venita Köşe Takımı, eşsiz sohbetlerin köşesi olmakla kalmıyor aynı zamanda yatak olma özelliği ile misafirlerinize de salonunuzda geniş ve rahat edecekleri bir uyku ortamı sunuyor.

İster yaz, ister kış olsun, modası hiç geçmeyecek renk ve tasarıma sahip kumaşı zevkinizi ön plana çıkaracak. Bu köşe takımını evinizin her köşesine istediğiniz gibi yerleştirebilir; ister sağ, ister sol köşe takımı olarak kullanabilirsiniz.

 


2 thoughts on “2016 Mondi Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir