2016 Mondi Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Mondi Mobilya Yatak Odası Takımları yeni sezon için görücüye çıktı. evdemob.com olarak Mondi yatak odası modellerini siz değerli site takipçilerimiz için araştırdık. Mondi 2016 için, sezona çok hazırlıklı ve moralli başlıyor. Ürettiği özgün tasarım yatak odası modelleri ile 2016’da adından çok söz ettireceğe benziyor.

Yatak odaları bildiğiniz gibi, özel yaşam alanlarımızdırlar. Yatak odamızın rahat olması bizi daha da morelli ve mutlu yapar. Dinlendiğimiz, huzur bulduğumuz bir yatak odasına sahip olmak yaşama artıyla başlamak demektir. Yaşama konforlu bir yatak ta geçirilmiş uyku ile başlamak, mutluluğun en mihenk taşlarından biridir.

Mondi Mobilya nın ürettiği bu güzel ve eşsiz yatak odaları saflık ve estetiğin bileşkesi gibiler. Mutlaka bir Mondi yatak odası alıp bunun dayanılmaz hazzını yaşamalısınız.

En kullanışlı ve rahat tasarımlar… Dingin ve dengeli renk tonları… Tüm ince ayrıntısına kadar tasarlanıp, yatak odanızda yerini alıyor. Hayatı kolaylaştıran, işlevsel özellikleri ile odanızı derleyip toplayan bu tasarımlar, farklı ve estetik tarzlarla karşınıza çıkıyor. Şimdi odanız, Mondi Yatak Odası Takımları ile büyüyor.

Yatak odanız, kendinizi en rahat ve huzurlu hissetmeniz gereken alandır. Bu yüzden yatak odasında mobilya seçimi zevkleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapılmalı, en rahat edeceğiniz şekilde dekore edilmelidir. Tüm rahatınızı ve dekorunuzu etkileyecek olan bir yatak başından, mobilya rengine kadar dikkat edilmesi gereken bir çok önemli unsur vardır. Bunların en önemlilerinden biri gardırop seçimidir ve bu seçim yapılırken de dikkat edilmesi gereken esaslar unutulmamalıdır.

evdemob.com ekibi olarak, sizin için derlediğimiz bu güzelim Mondi yatak odası modellerini, sizlerle paylaşmak istiyoruz. Değerli düşünce ve önerilerinizden bizi mahrum etmeyiniz.

 

elegance-yatak-odasi-takimi

Elegance Yatak Odası Takımı

Yatak odanıza A’dan Z’ye asalet geliyor. Üstelik işlevsel ve şık detaylarla… Klasik çizgilerine karşı minimal bir kontrast etki sunan Elegance, şaşırtıcı tasarımıylahayatınıza canlılık getiriyor.Ayrıntılar, anları güzelleştirir, anlar hayatı… Elegance Tuvalet masası hoş aydınlatma-ayna detayıyla sarayların havasını yaşatıyor.

– Ünite kapaklarında dekoratif süs ve profiller kullanılmıştır.
– Beyaz taşlı kulplar kullanılarak parlak fildişi krem rengin ön plana çıkması sağlanmıştır.

 

eylul-yatak-odasi-takimi

Eylül Yatak Odası Takımı

Eylül yatak odası, ıhlamur ve latte renk kombinasyonunda sizlerle buluşmaktadır.Modelimizde kapak üzeri dekoratif bronz aynalar, ayna üzeri modern desenler ve desenli kulplar uygulanmıştır.Tuvalet masası ve komodin üstlerinde koyu bronz ayna kullanılarak takıma avangard bir hava oluşturulmuştur. Gardrop iç dizaynında elbise askılıkları ve raf uygulanmıştır.

Sadeliği ve göz alıcı şıklığı birlikte sunan Eylül Yatak Odası, pastel tonlarıyla sonbaharın rahatlatan izlerini odanıza taşıyor. Ahşap ile derinin çarpıcı uyumunu yaşamak, aynı zamanda fonksiyonel detaylarla ihtiyaçlarınızı karşılamak isteyen sizler için Mondi Eylül Yatak Odası, evinizin ayrılmaz bir parçası.Fonksiyonel detaylarıyla beklentinizi karşılayan Eylül Yatak Odası, kişisel eşyalarınız için kendinize özel alanlar sunuyor. Sadeliği, rahatlığı ve düzeni sizinle buluşturuyor.

Eylül Yatak Odası Aşağıdaki ünitelerden oluşmaktadır.
– Sürgü kapaklı gardırop
– 5 kapaklı gardırop
– Tuvalet masası
– Tuvalet aynası
– Şifonyer
– 150-160 lık yatak başlığı
– 150-160 lık karyola
– Komodin
– Tercihe göre opsiyonel puf veya sandalye

 

grand-yatak-odasi-takimi

Grand Yatak Odası Takımı

Sade ve dingin tonların en zarif yorumu Grand, çağın modernliğini yakalarken,klasik tasarımın asaletinden vazgeçmiyor.Kristal taşlar ve desenli camlar, beyazın duru güzelliğine eşlik ederken, askılıklar ve iç çekmeceler de maksimum işlevsellik sunuyor.Beyazın şıklığından vazgeçemeyenlere… Grand Yatak Odası’nın kristal görünümlü taşlı kulpları ile misafirlerinizin gözleri ışıl ışıl olacak…

Aynasında dahi görebileceğiniz ayrıntıları ile her anlamda size estetiği sunuyor. Grand Tuvalet Masasındaki bu ince işlenmiş aydınlatma fikri farklı bir hava oluşturuyor.

Grand yatak odasını farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak komple opak beyaz renk kullanılmıştır.
– Kapak üzerine desenli cam, ve kenarlarına beyaz renk fitil uygulaması yapılmıştır.
– Gardırop ünitelerinde boy aynası mevcuttur.
– Gardırop ünitelerinin iç dizaynında elbise askılıkları, raf ve iç çekmece kullanılmıştır.
– Kristal taşlı kulplar kullanılmıştır.
– Tuvalet aynasında desen kumlama ve led aydınlatma kullanılmıştır.
– Başlık ünitesinde çektirme düğme komple kumaş uygulaması yapılmıştır.
– Komodin, şifonyer, tuvalet masası ünitelerinde yüksek ayak kullanılarak kolay temizlik rahatlığı sunmaktadır.
– Puf ve sandalye üniteleri komple deri döşemelidir.
– Kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

 

lalezar-yatak-odasi-takimi

Lalezar Yatak Odası Takımı

Lalezar, yatak odalarınıza yeni bir boyut kazandırıyor. İnce düşünülmüş fonksiyonel detaylarıyla, asil tasarımı buluşturuyor. Klasik çizgileriyle bile özel bir alan sunan bu tasarım, hayatınıza düzen ve zarafeti getirmek için tüm işlevselliği odanıza kadar getiriyor.

– Dış yüzey kaplama olarak komple fildişi renk kullanılmıştır.
– Modelin genelinde hg malzeme bazı bölümlerinde ise boyalı hg malzeme kullanılmıştır.
– Takımın bazı bölümlerinde altın yaldızlı kabartma tarzı motifler ve süslemeler kullanılmıştır.
– Gardırop ünitelerinde boy aynası mevcuttur.
– Modele özel tasarlanan altın yaldızlı varak boyalı kulplar kullanılmıştır.
– Sürgü kapaklı gardırop ünitesinde baklava desen ve çerçeve şeklince aydınlatma özelliği kullanılmıştır.
– Gardırop ünitelerinin iç dizaynında pantolunluk, iç çekmece, elbise askılıkları ve raf kullanılmıştır.
– Lükens yüksek ayak kullanılarak kolay temizlik rahatlığı sunmaktadır.
– Puf ünitesi komple deri, sandalye ünitesi ise komple ana desen kumaş döşemelidir.
– Kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

 

larissa-yatak-odasi-takimi

Larissa Yatak Odası Takımı

Kim, çiçeklerle bezenmiş bir yatak odasında huzurla uyumak istemez ki? İşte, country tarzıyla dizayn edilen Larissa Yatak Odası Takımı size her mevsim, her sabah baharı yeniden müjdeliyor! Ne kadar yoğun olursanız olun, fonksiyonel ve estetik çizgilerle tasarlanan bu ürün, yatak odanızı toparlamak için her zaman çalışıyor olacak.

Çiçek desenlerinin tazeliği ve ahşabın doğal çekiciliği Larissa ile hayat buluyor.Ceviz ve beyazın mütevazi uyumu,renkli kuplarla hareketleniyor. Özel raf ve askılık sistemi sayesinde etrafı toplamaya harcadığınız değerli zaman kendinize ve sevdiklerinize kalıyor.

Modelin gardırop ünitesinde kullanılan cam kapak ve perde uygulaması en dikkat çekici özelliğidir. Modelimizde kullanılan, yüksek ayak özelliği de kolay temizlik rahatlığı sağlamaktadır.Larissa, karyola başlığındaki çiçek desenleri ve alternatifli kesimlere sahip country başlıklarıyla yatak odalarınıza bambaşka bir hava katacak.Giysi dolabının geniş iç hacmiyle kıyafetleriniz hak ettikleri ferah alanlara kavuşacak,dolabın kapağı kapandığında ise odanız bütünlüklü bir incelik kazanacak.

Larissa yatak odasını farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak komple doğal desenli beyaz ve ceviz renk kullanılmıştır.
– Ayna yüzeyinde dantel desen, camlarda ise profil fitil uygulaması yapılmıştır.
– Gardırop ünitelerinde boy aynası mevcuttur.
– 5 ve 6 kapaklı gardırop ünitelerinde cam kapak ve kapak üzerine perde kullanılmış olup, tercihe göre çıkarılabilir ve yıkanabilir özelliğine sahiptir.
– Gardırop ünitelerinin iç dizaynında elbise askılıkları ve raf kullanılmıştır.
– Desenli kulplar kullanılmıştır.
– Komodin, şifonyer, tuvalet masası ünitelerinde yüksek ayak kullanılarak kolay temizlik rahatlığı sunmaktadır.
– Puf ünitesi komple deri sandalye ünitesi ise komple ana desen kumaş döşemelidir.
– Kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

 

mabel-yatak-odasi-takimi

Mabel Yatak Odası Takımı

Beyazın asaleti, ince işlenmiş detayları ve zarif görünümü ile Mabel yatak odası hayatınıza şık bir dokunuşta bulunuyor. Özel raf ve askılık sistemi sayesinde eşyalarınıza fazlasıyla yer açarak keyfi bol düzenli bir yaşam sunuyor. Mabel Tuvalet Masası aynasındaki zarif tasarımlı oyma desenler yatak odanıza nostaljik bir hava katıyor.

 

nepal-yatak-odasi-takimi

Nepal Yatak Odası Takımı

Sadeliğin sonsuz zarafeti evinizi sarıyor.Kapaklarındaki stoplama sistemi ile aradığınız o sessizlik, yatak odanıza geliyor. Nepal, modern tarzının yanı sıra işlevsel ve modüler gardırop ünitesiyle de ilgi çekiyor. Hem estetik, hem ekonomik olması onu eşsiz kılıyor.

Nepal yatak odasını farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak komple opak beyaz renk kullanılmıştır.
– Beş kapaklı ve sürgü kapaklı gardırop ünitelerinde boy aynası mevcuttur.
– Takımın çeşitli bölümlerinde tezat renk fitil kullanılmıştır.
– Puf ünitesi komple deri döşemelidir.
– Kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

 

porto-yatak-odasi-takimi

Porto Yatak Odası Takımı

İnce düşünülmüş detaylar, modern dokunuşlar ve göz alıcı uyum bir arada.Porto, rahatından ödün vermeden, zengin tasarım arayanlara yeni çözümler sunuyor.Gardırop içi özel raf sistemi ve özel tasarım tuvalet aynası ile hem gözünüze hem de gönlünüze hitap ediyor.

Porto yatak odasını farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak gövde kısmında ceviz-bej renkler kullanılmıştır.
– Modelin farklı bölümlerinde dekoratif fitil kullanılmıştır.
– Sürgü kapaklı gardrop ünitesinde boy aynası mevcuttur.
– Tuvalet aynası özel tasarımı ile takımın en dikkat çekici ünitesidir.
– Karyola başucu döşemeli olarak tasarlanmış olup, takım ile uyum içerisinde fitil kullanılmıştır.
– Kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

 

romantica-yatak-odasi-takimi

Romantica Yatak Odası Takımı

Sadeliği ve fonksiyonelliğiyle göz dolduran Romantica Yatak Odası Takımı, oval ve özel kesim başlıkları, yüksek ayakları ve işlemeli ayrıntılarıyla yatak odanızda country tarzının zarafetini hissettirecek. Beyazın naif dokunuşu ve çiçek desenlerinin baharı müjdeleyen havasıyla her sabah huzurla uyanacaksınız.Rengarenk, irili ufaklı çiçek motiflerinin bir araya gelerek romantik bir uyum yakaladığı Romantica ile yatak odanız çok daha zarif.

Romantica Yatak Odası ;
– Sürgü kapaklı gardırop
– 5 kapaklı gardırop
– 4 kapaklı gardırop
– Tuvalet masası
– Tuvalet aynası
– Şifonyer
– 150-160 lık yatak başlığı
– 150-160 lık karyola
– Komodin
– Tercihe göre opsiyonel puf veya sandalye ; üniteleri ile siz değerli tüketicilerimizin yatak odalarını süsleyecek.

Romantica yatak odasını farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak komple hg beyaz renk kullanılmıştır.
– Ünitelerde kullanılan dekoratif süsler ile porselen kulplar görsel zenginliği artırmaktadır.
– Şifonyer, Komodin ve Tuvalet masasında şık lukens ayaklar kullanılmaktadır.
– Günümüz trend modası olan komple beyaz country tarzda tasarlanan ürünümüz yatak odalarına modern ve şık bir ferahlık katacaktır.
– Romantica Yatak Odası’nın tuvalet masasında bulunan çoklu çekmeceler kullanım kolaylığı sağlarken zarif kulpları yatak odası takımın bütününe uyum sağlar.
– Sürgü kapaklarıyla açıldığında yer kaplamayan ve geniş iç hacmiyle fonksiyonel bir kullanım sağlayan Romantica giysi dolabı, beyazın dinginliğiyle naif bir seçimdir.

 

vegas-yatak-odasi-takimi

Vegas Yatak Odası Takımı

Siz, yatak odanızda bile sadelikten, açık tonların ferahlığından vazgeçemezsiniz.Modern çizgileri ve estetik yapısıyla Vegas, yaşam alanlarına aradığınız sadeliği getiriyor. Tasarımındaki etkili ve zarif detaylarıyla yatak odalarınızı benzersiz kılıyor.Vegas ışıkları tüm ihtişamıyla yatak odanızı aydınlatıyor. Modern ve tarz detayları seviyorsanız, bu aydınlatma tasarımına bayılacaksınız !

Vegas yatak odasını farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak gövde kısmında ceviz-bej renkler kullanılmıştır.
– Bütün gardırop ünitelerinde boy aynası ve led aydınlatma mevcuttur.
– Takımın çeşitli bölümlerinde yatay ve dikey klapalar kullanılmıştır.
– Modele özel tasarlanan alternatif döşemeli Spring başlık bulunmaktadır.
– Puf ünitesi komple deri döşemelidir.
– Kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

 

venita-yatak-odasi-takimi

Venita Yatak Odası Takımı

İlk bakışta göze çarpan, tanıdıkça,gördükçe kendine hayran bırakan şeyler vardır ya… İşte Venita Yatak Odası Takımı tam olarak öyle. Farklılaşan tarzı hem modern hem de son derece marjinal bir hava taşıyor. Venita ile tanışın, yatak odanıza zarafet katın. Led aydınlatma sistemiyle bezenen tuvalet aynasına her baktığınızda ruhunuz da yüzünüz kadar aydınlanacak, benzersiz bir bütünlük hissedeceksiniz.

 


One thought on “2016 Mondi Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

  1. bir bandiera’ların klası ayrı gelir bana, bir de başladığı yere dönüp bitirenlerin. mondi, cali’den 2014’e gidebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir