2016 Mondi Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

Sıradan bir yemek odası yerine hem kullanışlı hem de tasarım olarak beğenileri üzerine toplayan bir yemek odası takımına ne dersiniz? Bu soruyu sanıyorum, kimse olumsuz cevaplamaz. Herhalde yemek odasını daha kullanışlı ve daha estetik hale getirmek çoğu kişinin hayalleri arasında yer alıyordur.

Yemek odasını sadece yemek yenilen bir yer olarak düşünmek son derece yanlış olacaktır. Yine aynı şekilde sadece yemeğin tadının önemli olduğu düşüncesi de yanlış. Yemeğin sunumu ve yemek odası takımının şık duruşu, o günkü yemeğin tadı kadar önem arz eder. Yemeğin tadına tat katar. Düşünsenize, şık bir restoranda özel bir akşam yemeği hissini veren bir yemek odası takımına hayır der misiniz?

Yemek odası takımı evinize davet ettiğiniz misafirlerinize özel bir sunum yapmak istediğinizde büyük yardımcınız olacaktır. Şöyle ki: ergonomik tasarıma sahip ve estetik bir yemek odası takımı misafirlerinize özel olduklarını hissettirecektir. Lafı daha fazla uzatmadan isterseniz asıl konumuza gelelim. Bugün sizlere Mondi Mobilya yemek odası takımlarını tanıtacağız. Yemek odası takımını yenilemek ya da ilk defa bir yemek odası takımı almak isteyenler için Mondi yemek odası takımları iyi bir seçenek olacaktır.

Mondi Yemek Odaları, sevdiklerinizle birlikte aynı masaya oturduğunuz, hem sohbete hem de lezzete doyduğunuz tüm güzel anlara eşlik etmek için yapılıyor. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek ayrıntılar, büyük bir titizlikle tasarıma ekleniyor. O enfes sofralarınıza layık yemek odası takımları sizi bekliyor. Lezzet,Mondi Yemek Odası Takımları ile büyüyor.

Sevdiklerinizle keyifli sohbetler yapacağınız, yemek yerken konuklarınızı da ağırlayacağınız yegane köşeniz yemek odasıdır. Özgün tasarımları ve farklı tarzları ile beğeninizi kazanacak Mondi Yemek Odaları, işlevselliği ile de size inanılmaz bir rahatlık sunacak. Oturma takımınız ile tam uyum sağlayıp, büfe,vitrin, masa ve sandalyesi ile de konuklarınızın dikkatini üzerine çekecek.

 

elegance-yemek-odasi-takimi

Elegance Yemek Odası Takımı

Sevdiklerinizle içten sohbetlere doyduğunuz,eşsiz yemeklerle lezzetin tadına vardığınız yemek odası takımınız, evinizi güzelliğiyle taçlandırsın istiyorsanız Elegance size özel olarak tasarlandı! Asil ve kaliteli zamanlar vaat eden Elegance Yemek Odası Takımı ile zarafeti yaşayın.Her şey nereye koyduysanız oradadır ! Yemek masasında bulunan bu pratik bölmede çatal ve bıçaklarınızı saklayın,rahatlıkla özel olduğunuzu hissedin.

– Kapaklar üzerinde dekoratif süsler ve profiller kullanılarak takımın sadeliği bozulmadan çok daha şık bir görünüm sağlanmıştır.
– Taşlı zarif kulplar kullanılarak ünitelerdeki zerafet korunmuştur.
– Büfe üzerine konulan çekmeceli kaşıklık kutusu, altından geçen beyaz led aydınlatma ile tasarım çizgileriniz oldukça yukarılara taşımıştır.
– Vitrin ve gümüşlüklerde kullanılan renkli geniş camlar ile içerisindeki led aydınlatmalar takım bütünlüğü ile muhteşem bir uyum yakalamıştır.
– Yüksek lukens ayaklar ile tasarımın bütünlüğü tamamlanmıştır.

 

eylul-yemek-odasi-takimi

Eylül Yemek Odası Takımı

Eylül yemek odası ıhlamur ve latte renk kombinasyonunda sizlerle buluşmaktadır.Modelimizde kapak üzeri dekoratif bronz aynalar, ayna üzeri modern desenler ve desenli kulplar uygulanmaktadır.Büfe üst tablasında koyu bronz ayna kullanılarak takıma avangard bir hava oluşturulmuştur. Büfe aynası üzerindeki aydınlatmalı motif çalışması ile de zarif bir görünüm kazandırılmıştır.

Sadelikten ödün vermeden tasarlanan Eylül yemek takımı, ince detayları ve zarif dokusuyla sizi sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz keyifli vakitlere davet ediyor. Kitabeli yemek masasıyla misafirlerinize daha geniş yer açan Eylül, tüm güzelliğiyle sizi bekliyor. Küçük bir detay bütüne çok şey katabilir. Eylül Yemek Takımı’nın şık aydınlatması yaşam alanlarına ekstra bir şıklık katıyor.

Eyül Yemek Odası aşağıda belirtilen ünitelerle tüketicilerin beğenisine sunulacaktır:

– Vitrin
– Büfe
– Büfe Aynası
– Gümüşlük
– Kitabeli Yemek Masası
– Sandalye
– Compact Vitrin

 

grand-yemek-odasi-takimi

Grand Yemek Odası Takımı

Yaşamın her alanında, ince detaylar iddialı değişimler ortaya koyar. Gümüşlük ünitesindeki led aydınlatma zevklerinize ışık tutarken, kullanılan taş kulpların estetiğe boyut kazandırması gibi. Fonksiyonel tasarımıyla yaşam standartlarınızı da yükseltecek bu takım, yemek odalarınızın havasını değiştirmek için geldi.Beyazın şıklığından vazgeçemeyenlere… Grand Yemek Odası’nın kristal görünümlü taşlı kulpları ile misafirlerinizin gözleri ışıl ışıl olacak..

Aynadan yansıyan ışık deseniyle salonunuzu aydınlatan bir tasarım detayı. Göz alıcı, farklı ve çekici… Tam istediğiniz gibi.

Grand yemek odasını farklı kılan özellikler;

– Dış yüzey kaplama olarak komple opak beyaz renk kullanılmıştır.
– Kapak üzerine desenli cam, ve kenarlarına beyaz renk fitil uygulaması yapılmıştır.
– Kristal görünümlü taşlı kulplar kullanılmıştır.
– Vitrin ve gümüşlük ünitelerinde led aydınlatma, büfe aynasında desen kumlama led aydınlatma özelliği bulunmaktadır.
– Büfe ünitesinde kaşıklık fonksiyonu bulunmaktadır.
– Yüksek ayak kullanılarak kolay temizlik rahatlığı sunmaktadır.
– Compact Vitrin modelinin cam ünitesi sağ sol olabilme özelliğine sahiptir.
– Sandalye ünitesinin font sırt komple deri döşemelidir.
– Kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

 

lalezar-yemek-odasi-takimi

Lalezar Yemek Odası Takımı

Yemek odası denilince, ilk aklınıza gelen samimi aile sohbetlerinin olduğu bir mekânsa,Lalezar Yemek Odası Takımı tam sizin için.Yemek odasında geçirilen o keyifli zamanı daha kaliteli bir hale getirirken, zarif tasarımıyla hayatınıza asalet katıyor. Size de o zamanların tadını çıkarmak kalıyor. El işi oymalar ve altın detaylarla gösterişli ama yalın ve fonksiyonel bir tasarım anlayışı ortaya koyan Lalezar vitrin, cam bölmeleriyle size daha fazla alan sunuyor.

Lalezar yemek odasını farklı kılan özellikler;

– Dış yüzey kaplama olarak komple fildişi renk kullanılmıştır.
– Modelin genelinde hg malzeme bazı bölümlerinde ise boyalı hg malzeme kullanılmıştır.
– Takımın bazı bölümlerinde altın yaldızlı kabartma tarzı motifler ve süslemeler kullanılmıştır.
– Modele özel tasarlanan altın yaldızlı varak boyalı kulplar kullanılmıştır.
– Vitrin ve gümüşlük ünitelerinde power led aydınlatma, büfe aynasında çerçeve şeklinde aydınlatma özelliği bulunmaktadır.
– Büfe ünitesinde kadife kaşıklık fonksiyonu bulunmaktadır.
– Yüksek ayak özelliği ile kolay temizlik rahatlığı sunmaktadır.
– Ergonomik olan sandalye ünitesinin font sırt komple kadife kumaş döşemelidir.
– Kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

 

larissa-yemek-odasi-takimi

Larissa Yemek Odası Takımı

Bir yemek odası takımıyla samimi sohbetlerin yaşandığı ve birbirinden lezzetli yemeklerin sergilendiği bir yaşam alanı oluşturmaya ne dersiniz? Country tarzında tasarlanan Larissa Yemek Odası Takımı’yla hem doğallığı hem ince detayları bir arada yaşayın.Takımın genel havasını yansıtan kesimiyle ve zarif detaylarla tasarlanan Larissa Yemek Masası, açılabilir olmasıyla daha fazla kişinin sığabileceği bir masa olur.

Kimi tasarımlar vardır, sofralara samimiyet sohbetlere lezzet katar.Çiçek desenlerinin ve pastel tonlarının sıcaklığını yemek odanızla buluşturan Larissa tam da bu noktada yemek odanıza giriyor. Country tarzında tasarlanan Larissa, ince düşünülmüş detayları, doğal ahşap dokusuyla bu yılın trendini evinize getiriyor.

Gösterişten uzak, sıcak, samimi, mütevazi ve doğal ortam sunan country tarzı Larissa yemek odası takımı, doğal ahşap dokusu desenli beyaz ve ceviz renk uyumu, ayna üzerine dantel desen, fitil uygulaması ve renkli kulplar ile göz kamaştıran tasarıma sahiptir. Modelimizde kullanılan, yüksek ayak özelliği de kolay temizlik rahatlığı sağlamaktadır.Modelimiz raf, çekmece, dolap içleri, kitabeli masa ve yüksek ayak özellikleri ile maksimum fonksiyonelliği sunmaktadır.Larissa Konsol’a incelikli bir hava katan üç bölümden oluşan aynalar, çiçek ve yaprak desenleriyle country konseptin havasını yansıtıyor.

Larissa yemek odasını farklı kılan özellikler;

– Dış yüzey kaplama olarak komple doğal desenli beyaz ve ceviz renk kullanılmıştır.
– Ayna yüzeyinde dantel desen, camlarda ise profil fitil uygulaması yapılmıştır.
– Desenli kulplar kullanılmıştır.
– Yüksek ayak kullanılarak kolay temizlik rahatlığı sunmaktadır.
– Compact Vitrin modelinin cam ünitesi sağ sol olabilme özelliğine sahiptir.
– Sandalye ünitesinin font sırt komple ana desen kumaş döşemelidir.
– Yemek masasında kitabeli özelliği bulunmaktadır.
– Kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

 

mabel-yemek-odasi-takimi

Mabel Yemek Odası Takımı

Eko-klasik tarzda tasarlanan modelimizde fitil ve etrafında süs motifler uygulanarak takımın kimliği oluşturulmuştur. Üründe kullanılan motifler taç ve diğer kapak uygulamaları ile zenginleştirilmiştir. Büfe aynası üzerine desen baskı uygulanarak oldukça zarif bir tasarıma sahip olup arkadan led aydınlatmalıdır. Yapraklı düğme kulplar ile takıma ağır ve zarif bir hava kazandırılmıştır.

Yemek odasında da özgün ve farklı olmaktan çekinmeyin, Mabel Yemek Odası Takımı’nın modern ve klasik tasarımıyla hayallerinizin ötesine geçin. Kitabeli yemek masası ile vereceğiniz ziyafetlerde misafirlerinize daha fazla yer açın. Mabel’in tüm güzelliğini yemek odanızda da yaşayın. Mabel Yemek Odası Takımı’nın büfe aynasındaki led aydınlatmaları ile odalarınıza ışıltılı bir hava katacak.

Mabel Yemek Odası aşağıda belirtilen ünitelerle tüketicilerin beğenisine sunulacaktır:
– Vitrin
– Büfe
– Büfe Aynası
– Gümüşlük
– Kitabeli Yemek Masası
– Sandalye
– Compact Vitrin
– Plazma Tv Sehpası

Mabel Yemek Odasını farklı kılan özellikler;
– Ürünümüz tek renk olarak opak beyaz tasarlanmıştır.
– Üründe kullanılan motifler ile takım kimliği oluşturulmuştur.
– Eko klasik tarz tasarım ile albenili bir görünüme kavuşturulmuştur.
– Takım ünitelerinde lukens ayak kullanılmıştır.

 

nepal-yemek-odasi-takimi

Nepal Yemek Odası Takımı

Uyumun ve zarafetin sırrı, sade ve modern tasarımıyla yemek odanıza kadar geliyor.Her mekâna uyum sağlayacak sade ve çağdaş çizgilerine, hayata kolaylık katan fonksiyonellik de ekleniyor. Compact vitrin gümüşlük ünitesi ile modüler olma özelliği taşıyan bu tasarım, ekonomik fiyatıyla aklınızda yer edecek.

Nepal yemek odasını farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak komple opak beyaz renk kullanılmıştır.
– Takımın çeşitli bölümlerinde tezat renk fitil kullanılmıştır.
– Compact Vitrin gümüşlük ünitesi ile modüler özelliğine sahiptir.
– Sandalye ünitesinin font sırt komple deri döşemelidir.
– Kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

 

porto-yemek-odasi-takimi

Porto Yemek Odası Takımı

Ne estetikten ne de rahatlıktan kopamam diyenlerdenseniz, Porto Yemek Odası’na hoş geldiniz. Yemek odanızda artan rahatlık ile geçirdiğiniz zaman da artacak. Özel tasarımı ile takımın en zarif ünitesi olan aynasından evinize modernlik yansıyacak, sofrada geçirilen zaman değer kazanacak.

Porto yemek odasını farklı kılan özellikler;

– Dış yüzey kaplama olarak gövde kısmında ceviz-bej renkler kullanılmıştır.
– Modelin gümüşlük ve vitrin ünitelerinde led aydınlatma kullanılmıştır.
– Büfe aynası özel tasarımı ile takımın en dikkat çekici ünitesidir.
– Sandalye ünitesinin font sırt komple deri döşemelidir.
– Kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

 

romantica-yemek-odasi-takimi

Romantica Yemek Odası Takımı

Yemek odalarınız, beyaz rengin her bir detaya incelikli bir hava kattığı Romantica Yemek Odası Takımıyla, sadece yemek yenen ve misafirlerin ağırlandığı bir alan olmaktan çıkar, eşsiz bir yaşam alanı olur. Sandalyelerdeki çiçek desenli kumaş kaplamalarla country tarzına estetik bir gönderme yapan Romantica, keyifli sohbetlerin merkezi olur.

Romantica Yemek Odası ; Yoğun beyaz renk üzerine ince country fitiller ve porselen kulplarda kullanılan çiçek desenleri ile sadeliği görkemli bir şıklıkla buluşturmaktadır. Vitrin ve Gümüşlük taçlarında kullanılan figürler ve sandalyede uygulanan komple ana kumaş ile beyazın sadeliği ihtişamlı bir modernlikle siz değerli tüketicilerimizin beğenisine sunulacaktır. Romantica Yemek Odası Takımı’nın genelinde göze çarpan kabartmalı işlemeler, beyazın dinginliğine baharın enerjisini taşır. Geniç iç alana sahip Romantica Konsol, sofranız için gerekli olan tüm eşyaları toparlar, özel kaşıklık bölmesiyle oldukça fonksiyoneldir. Zarif aynasıyla ise yemek odanızın estetiğine estetik katar.

Romantica Yemek Odası aşağıda belirtilen ünitelerden oluşmaktadır.
– Vitrin
– Büfe
– Büfe Aynası
– Kitabeli Yemek Masası
– Sandalye
– Gümüşlük

Romantica yemek odasını farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak komple hg beyaz renk kullanılmıştır.
– Ünitelerde kullanılan dekoratif süsler ile porselen kulplar görsel zenginliği artırmaktadır.
– Vitrin, büfe ve gümüşlükte şık lukens ayaklar kullanılmaktadır.
– Geniç iç alana sahip Romantica Konsol, sofranız için gerekli olan tüm eşyaları toparlar, özel kaşıklık bölmesiyle oldukça fonksiyoneldir. Zarif aynasıyla ise yemek odanızın estetiğine estetik katar.
– Romantica Yemek Odası Takımı’nın genelinde göze çarpan kabartmalı işlemeler, beyazın dinginliğine baharın enerjisini taşır.
– Büfe içerisinde gizlenmiş çekmeceli kaşıklık ile kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

 

vegas-yemek-odasi-takimi

Vegas Yemek Odası Takımı

Eşsiz yemeklerin lezzeti sunumların güzelliği ile başlar derseniz, en leziz sunumlarınız için bu modern tasarımı seçmelisiniz. Yumuşak hatları ve oval çizgileriyle çağdaş,cevizin sıcak tonları ile tanıdık ve samimi. Komple deri döşenmiş font sırt özelliği ile de rahatlığın estetik şekli.Küçük detaylar büyük farklar katar. Vegas’ın büfesinde bulunan bu aydınlatmanın evinizde göz alıcı bir atmosfer oluşturması gibi.

Vegas yemek odasını farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak gövde kısmında ceviz-k.beyaz renkler kullanılmıştır.
– Modelin büfe ünitesinde led aydınlatma kullanılmıştır.
– Yüksek ayaklar sayesinde kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir
– Takımın çeşitli bölümlerinde yatay ve dikey klapalar kullanılmıştır.
– Compact Vitrin gümüşlük ünitesi ile modüler özelliğine sahiptir.
– Sandalye ünitesinin font sırt komple deri döşemelidir.
– Kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

 

venita-yemek-odasi-takimi

Venita Yemek Odası Takımı

Yepyeni bir anlayışla tasarlanan Venita Yemek Odası Takımı, modern çizgileri beyazın dingin zarafetiyle birleştiriyor, yemek odanızı bambaşka bir yaşam alanına dönüştürüyor. İç aydınlatma sistemiyle ışıl ışıl bir ambiyans yaratan vitriniyle Venita Yemek Odası her zaman albenili ve şık.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir